SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Askorbinka s rutinem forte50 tbl.

Askorbinka s rutinem forte50 tbl.

VYPREDANÉ

Rutin má pozitivní vliv na cévní stěny, snižuje zánět, otoky, zabraňuje křehkosti a praskání cév a zpevňuje je. Askorutin je kombinace aktivních vitamínů vitamínu C a rutinu (vitamin P).

Snižuje krvácení z nosu a dásní. Vitamíny C podporuje oxidační procesy v těle, metabolismus cukrů, upravuje propustnost kapilár, srážení krve. Je důležitý pro růst kostí, obnovu chrupavek a pojivové tkáně, usnadňuje regeneraci těla. Podporuje vstřebávání železa, je nezbytný pro tvorbu kolagenu.

Složení v 1 tabletě:vitamin C 70 mg - 87% doporučené denní dávky (kyselina askorbová), rutin 30 mg, glukóza (plnidlo) v jedné tabletě.

Doporučené dávkování:1 tableta za den, v průběhu jídla, zapijte větším množstvím vody. Doporučená doba užívání je 1 měsíc.

Upozornění:Není určeno pro děti. Skladování: Skladovat mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk nepoužívat jako náhradu pestré stravy. Neužívat při individuální nesnášenlivosti na jednotlivé složky produktu.

Země původu:Rusko

obsah:50 tbl po 300 mg

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info