Ginko biloba 40 tbl.

Skladom

Stará čínská medicína používala už před 5000 lety léky z jinanu na léčení poruch paměti, poruch koncentrace, na depresivní stavy, při závratích, hučení v uších, některých očních chorobách a bolestech hlavy.

Nové poznatky ukázaly, že seznam chorob, kde ginko pomáhá je mnohem širší. Zdá se, že je odůvodněné používat preparáty z jinanu (včetně čaje) všude tam, kde se vyskytne slabší krevní oběh (studené nohy a ruce, nedostatečný zrak a sluch způsoben nedostatečným zásobováním krví, některé poruchy potence, artritida, revmatismus apod. Preparáty z jinanu chrání lidský organismus i před účinky znečištěného životního prostředí a před poruchami, které s tím souvisejí (kašel, bronchitida, astma, nedostatečná imunita, alergická onemocnění) a poskytují podporu i při stresu. Snad nejvýznamnější ochranu poskytují preparáty z jinanu před účinky volných radikálů při takových onemocněních jako je Alzheimerova choroba a prevence nemocí jako je arterioskleróza, infarkt myokardu, apoplexie - mozková příhoda a některé formy rakoviny.
Upozornění: Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Neužívat při individuální nesnášenlivosti na některou složku přípravku.

Použití: 1-2 tabletky 3x denně po jídle

Doba užívání 3 mesíce. Pro dosažení nejlepších výsledků odborníci doporučují užívat extrakt Ginkgo 2 x do roka.

Upozornění: Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada stravy.
Doplněk stravy

Obsah: 40 tablet, vitamin B - 0,025 g