SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Ostropestřec mariánský extrakt 20 tbl.

Ostropestřec mariánský extrakt 20 tbl.

Skladom

Použití ostropestřce mariánského je prospěšné pro lidi, kteří se zotavují z onemocnění jater.Odstraňuje vedlejší účinky léků, které negativně ovlivňují játra.

Léčivé vlastnosti ostropestřce mariánského byly známy již ve starověkém Římě. První zmínky o něm lze nalézt ve spisech starověkých lékařů. Je velmi užitečný při onemocněních střeva, jater, žlučníku a žaludku, cirhóza a ztučnění jater, hepatitida; akutní a chronická gastritida; žaludeční a dvanáctníkové vředy. Používá se i při kožních problémech dermatitidy, alergické onemocnění kůže, vypadávání vlasů, lupénka, popáleniny, opruzenin kůže, akné, a další.

Hlavní účinnou složkou této rostliny je silymarin. Tyto látky pomáhají k posílení buněčných membrán, a to zejména v jaterních buňkách. Je známo, že játra má důležitou úlohu při detoxikaci organismu. Z tohoto důvodu je zdraví jater velmi důležité. Silymarin vykazuje příznivý účinek na lidskou játra, posiluje a regeneruje buňky jater. Aktivuje metabolismus, pomáhá spalovat tuk. Pro normální trávicí proces v našem těle je důležité vytvoření dostatečného množství žluči. Z tohoto důvodu, ostropestřec mariánský má pozitivní vliv na trávení. Ostropestřec mariánský je bohatý na vitamíny rozpustné v tucích, D, E, F. vitamín F představuje kombinaci polynenasycených mastných kyselin. Vzhledem k jejich obsahu má tento olej proti-sklerotický účinek. Tyto materiály jsou velmi důležité pro kardiovaskulární systém člověka. Snižují hladinu škodlivého cholesterolu v krvi, brání jeho usazování na stěnách cév. Má protizánětlivé, protivředové účinky, je také účinný hepatoprotector.
Chlorofyl aktivuje metabolické procesy v buňkách těla. Tento materiál je schopen vyvinout na tkáně omlazující účinky. To stimuluje metabolismus v játrech a srdečního svalu, je nutné provést redoxních reakcí v buňkách.

Tokoferoly pomáhají chránit naše tělo před účinky faktorů, které způsobují vývoj rakoviny. Tyto látky také zabraňují předčasnému stárnutí a zachování jeho reprodukční funkce.
Karotenoidy mají anti-alergické účinky. Jsou nezbytné pro normální metabolismus v játrech a srdečním svalu. Karoten je potřebný pro sítnice. Ostropestřec má významné množství vitaminů A a E, které jsou silné antioxidanty. Chrání tělo před předčasným stárnutím. Vitamin E je nezbytný pro normální fungování našeho reprodukčního systému. Tyto vitamíny mají pozitivní vliv na naši pokožku a oči, brání rozvoji zánětlivých procesů. Pomáhá posilovat imunitní systém a normální činnost srdce, cév.

Způsob použití:1 kapsle denně během jídla. Délka užívání 1 až 3 měsíce.

Upozornění: Nevhodné pro lidi s nesnášenlivostí na některou ze složek, těhotným nebo kojícím ženám.

složení:1 tableta obsahuje: ostropestřec mariánský extrakt 62,5mg, silymarin 30mg

balení:20 tablet po 25 g.

Země původu: RU

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info