SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Tinktura z vlaštovičníku na bradavice a jiné kožní problémy - 1,2 ml

 Tinktura z vlaštovičníku na bradavice a jiné kožní problémy - 1,2 ml

Skladom

Přírodní prostředek na korekturu nedostatků kůže - odstraňuje bradavičky, suché mozoly a papilomy.

  • Cena: 123,10 Kč s DPH

Tento přípravek rozkládá buňky papilomů a bradavic a mění je na obyčejnou "bolístku" a zároveň ničí infekčního nositele těchto defektů.

Přípravek tvoří bylinné extrakty z vlaštovičníku, hořce, dvojzubca, rododendron zlatavého, cacalie aconitifolie.

Způsob použití: Přípravek naneste plastovou tyčinkou nebo zápalkou (plocha konce tyčinky musí být menší než plocha defektu pokožky). Pokud je plocha papilomu nebo bradavice větší, omotejte konec tyčinky vatou. Aplikujte 1-2x denně tak dlouho, až dosáhnete očekávaného výsledku.

Použití: Na obličeji a krku nechat působit 7-10 minut, na těle nechat působit 10-12 minut. Na popilómy a suché mozoly aplikujte 2x denně v průběhu 2 - 10 dní a na bradavice aplikujte 1x denně během 2 - 3 dnů, před použitím místo s bradavičky silně naparte a následně opatrně odlupujte kůži.

Ingredience: Aqua, ammonite Water, Citric Acid, Water Extracts: Bergenia crassifolia, Inonotus obliquus, Pentaphylloides fruticosa, Epilobium angustifolium, Melilotus Officinais, Chelidonium, Betula Alba, Vaccinium Vitis-idaea, Hypericum Perforatum, Caragana jubata Poiret, Urtica dioica, Artemisia vulgaris , Inula helenium, Plantago, Achileas millefolium.

Upozornění: Neaplikovat při nesnášenlivosti jednotlivých látek ve výrobku, na poškozenou pokožku nebo na zanícené místo. Neaplikovat na pokožku se sklonem k alergii. Chraňte před dětmi. Přípravek má ostrou vůni. Dejte pozor aby se přípravek nedostal do očí a na sliznice. Při zasažení očí opláchnout pod proudem tekoucí vody.

Skladování: na tmavém místě při pokojové teplotě

Země původu: Rusko

Objem: 1,2 ml

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info