"Čudo banky" - masážní pomůcka

Čudo banka je určena na všeobecnou masáž a anticelulitidní vakuovou masáž. Je to nepostradatelný produkt na zlepšení stavu pokožky, která je pak pružná a pevná. Pro rychlejší efekt odstranění celulitidy doporučujeme používat přípravek Před a Po krém nebo sprej na celulitidu.

Použití: na efektivní použití se doporučuje pokožku potřít masážním olejem nebo krémem a pak aplikovat banky dávkováním vakuové síly a stlačením. Trvání postupu a kurzu se určuje individuálně. Při celulitidě se masáž provádí v problematických partiích těla rovnými a krouživými pohyby, při nichž se odbourává tukovou tkáň.

Upozornění: Nepoužívat v případě plicních chorob, nádorů, kožních chorob. Neumísťujte banky na páteř, srdce a ledviny, pro ženy - do oblasti mléčných žláz.

Skladování: při pokojové teplotě na tmavém a suchém místě, mimo dosah dětí.

Obsah: 2 ks

Země původu: Ru