SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Ivan čaj s borůvkami 50g.

Ivan čaj s borůvkami 50g.

Skladom

Ivan čaj je tradiční slovanský nápoj.

  • Cena: 150,80 Kč s DPH

Ze sušených listů vrbovky úzkolisté lze připravit čaj, který se kromě jiných míst pije hojně v oblasti Ruska a Kavkazu. V tomto regionu je znám pod různými názvy, a to jak čaj Ivanov, kaporský, koptský, Kurilský či koptický, a svého času se jednalo o nejoblíbenější čaj v Rusku. Listy a pupeny se sbírají ručně. Prostřednictvím použití dávné technologie sušení jsou listy granulované, co v produktu zachovává jedinečné složky tohoto čaje s velmi intenzivní a sofistikovanou chutí.

Vrbovka úzkolistá odstraňuje pocit psychického napětí, úzkosti a tísně, snižuje psychicky způsobené bolesti hlavy, působí proti nespavosti a má protizánětlivý účinek a chrání sliznice, především sliznice trávicího ústrojí. Příznivý vliv má také při průjmových infekčních chorobách. Je velmi účinná a osvědčená při problémech s prostatou, ledvinami a močovým měchýřem. S ohledem na obsah látek hormonální povahy pomáhá při problémech souvisejících s klimakteriem. Nejenže se může užívat i dlouhodobě, ale delší doba užívání má i trvalejší léčivé účinky. Severoamerický indiáni používali mízu z vrbovky při ošetření ran, protože věřil, že má protizánětlivé účinky. Výborný při nespavosti.

borůvkypatří mezi jedno z nejzdravějších ovoci. Kromě toho, že mají vynikající chuť, doplní organismus vitamíny, antioxidanty a potřebnými minerály. Borůvky jsou velmi vhodným ovocem pro diabetiky, mírně snižují hladinu cukru v krvi, chrání imunitní systém a tělní buňky před volnými radikály, zvyšují odolnost organismu proti infekcím. Pomáhají při prevenci kardiovaskulárních onemocnění, udržují zdravý cévní systém.

 

složení:listy vrbovky úzkolisté, fermentované granulované, speciální sušený čaj, plody borůvky 10%. Neobsahuje kofein, cukr, konzervační látky ani barviva.

Návod k použití:1-2 lžičky zalijte horkou vodou do připraveného poháru. Pít po 10-15 minutách. Je možné pít i ve večerních hodinách.

skladování:na suchém a tmavém místě.

Země původu:Estonsko

hmotnost:50g

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info