SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Ivan čaj 40 g

Ivan čaj 40 g

Skladom NOVINKA

Ivan čaj je tradičný slovanský nápoj.

  • Cena: 125,60 Kč

List a květenství Ivan-Tea se sbíraly v ekologicky čistých oblastech Novgorodské oblasti. Použitím moderní technologie kvašení a sušení infračervenými, uhlíkovými lampami v šetrném režimu jsou ve výrobku zachovány všechny užitečné látky a díky granulaci díky vnitřnímu kvašení granulí Ivan-čaj zlepšuje své vlastnosti během vaření a skladování.

Nejstarší a nejzdravější čaj na planetě! V starověkých rukopisech se zmiňuje jako "hrdinský čaj", až do 19. století Rusko jiné čaje nepoznalo, v té době vývoz "ruského čaje" zajímal jedno z předních míst. Hlavním konzumentem čaje bylo Anglie, Francie, Rakousko. "Ruský čaj" byl vždy oceňován pro svou chuť a užitečné vlastnosti, pokud jde o složení mikroelementů, čaj převyšuje černý a zelený čaj, a co je nejdůležitější, neobsahuje žádný kofein!

Ivan čaj obsahuje 6,5-krát více vitamínu C než citron!

Složení: fermentované a granulované listy vrbovky úzkolisté

Návod k použití: Do porcelánové konvice nasypte 1-2 čajové lžičky čaje a zalijte 1 hrnkem horké vody. Nechte louhovat 10 minut. Potom do konvice nalijte horkou vodu a promíchejte dřevěnou lžící. Počkejte 5 minut. Pak nalijte do šálků. Opět zalijte horkou vodou a nechte 10 minut louhovat. Druhý nálev je ještě lepší, chutnější, prospěšnější. Kurilský čaj "Ivan-čaj" může zalít vícekrát.

Skladování: na suchém a tmavém místě.

Kontraindikace: individuální intolerance na jednotlivé složky produktu.

Země původu: Rusko

Hmotnost: 40g

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info