Menu
Šungit drť 150g.
Šungit je unikátní minerál, přírodní filtr a aktivátor vody. Těží se pouze v Karélii. má výjimečné absorpční vlastnosti, je skvělým čističem vody s baktericidními schopnostmi. Čtěte více

Skladom

164,85 Kč

Popis

Šungit má pozitivní bioenergetické působení na člověka, harmonizátor prostředí, pohlcovač elektrosmogu, energeticko-informační generátor vody. Pití Šungitová vody zvyšuje odolnost vůči infekcím, podporuje činnost ledvin, vylučování, čistí krev a komplexně posiluje celý organismus.

Příprava: Před prvním použitím šungit několikrát propláchneme pod tekoucí vodou. Necháme stát ve vodě z vodovodu v poměru 150 g šungitu na 1,5 l vody 3 dny. Potom vodu používáme tak, aby vždy nějaká zůstala a dle potřeby doléváme. Po dolití už stačí nechat odstát 8 - 10 hodin před dalším použitím. Šungit pravidelně promývá jednou za dva týdny, kvůli odstranění povlaku, který se na něm vytvoří.

Použití: doporučuje se pít 2 - 3 sklenice denně, pro kosmetické účely, pro zvířata, na přípravu jídel, do koupele. Nezapomeňte, že časem se množství fullerenů uvolňujících se do vody snižuje, což vede k zeslabení léčebných vlastností šungitu. Proto se doporučuje jeho výměna jednou za 1 - 8 měsíců. Použitý šungit lze přidávat do půdy na zahradě nebo do květináčů k rostlinám.

Uchovávejte v suchu Váha 150g

Něco o šungitu:Šungit je minerál obsahující uhlík. Od diamantu a grafitu se šungit liší jen svou strukturou. Jeho molekuly jsou svou strukturou podobné fotbalové míči a nazývají se Fullerene.
Tento Karelský šungit je uložen v nejstarších vrstvách zemské kúry, jejichž stáří je více než 2 miliardy let. Jeho kosmický původ je díky vysoké koncentraci fullerenů velmi pravděpodobný, protože podobné mimozemské fullereny byly nalezeny také v meteoritech. O důležitosti odhalení fullerenů hovoří i fakt, že skupina anglických vědců za něj získala Nobelovu cenu.
Výroba umělých fullerenů je dnes omezena kvůli jejich vysoké ceně. Ta je více než $ 900 za gram, a proto se využívají jen v oblasti špičkových technologií kosmického výzkumu, medicíně a počítačovém průmyslu. Nález přírodních fullerenů v karelském šungitu je skutečná senzace. Je to jediné ložisko šungitu s obsahem fullerenů na Zemi.

Ukázalo se, že při vzájemném působení s vodou má šungit léčebné vlastnosti. Přetváří vodu na biologicky aktivní. Voda s energoinformační matricí šungitu je vodou nové generace. Pomáhá pracovat všem biologickým strukturám organizmu, aniž by potlačovala zdravé buňky. Fulleren je nejvýkonnější a dlouho působící antioxidant.

Fulleren
Šungitová voda působí na organizmus plánovitě. Tlumí bolesti a má protizánětlivé účinky. Má baktericidní vlastnosti, trvanlivý antihistaminový účinek. Šungitová voda díky svým léčivým účinkům pomáhá léčit nejrůznější zánětlivá onemocnění, alergické, virové, kožní, kloubní potíže, nemoci látkové výměny, a to těmito způsoby:

Pitím - gastritidu, kolitidu, nachlazení (chřipku, bronchitidu), žlučníkové a ledvinové kameny, cukrovku, artritidu. Pomáhá obnovit imunitní a energetický stav při syndromu chronické únavy. Je dokázáno, že fullereny brání vzniku a rozvoji arteriosklerózy. Neméně zajímavým faktem je, že Šungitová voda odstraňuje kocovinu.

Obklady - vředy, špatně se hojící rány, proleženiny, nežity, lupénku, atopický exémy. Skvěle zmírňuje bolest při popáleninách!

Tato voda má omlazující účinky. Každodenním mytím se zvyšuje elasticita a tonus pleti, mizí drobné vrásky, loupání pokožky, otoky. Šungitová fullereny urychlují regeneraci tkání. Velmi užitečné je omývání vodou při Uhersku. Šungit takto obnovuje mládí a krásu pleti.
Oplachování vlasů vodou zpevňuje jejich kořínky, zamezuje plešatění a vypadávání vlasů a dodává jim lesk a hebkost.

Šungit je univerzální sorbent. Nic se nevyrovná schopnosti šungitu čistit vodu od škodlivých příměsí. Na svém povrchu absorbuje 95% nečistot, odstraňuje zakalení a dodává vodě pramenitou chuť. Šungit odstraňuje z vody těžké kovy, koloidní železo z vodovodního potrubí, nitráty a dusičnany, pesticidy, dioxiny, fenoly, sloučeniny chlóru, ropné produkty, radionuklidy, vajíčka helmintózy, viry a bakterie. Současně dodává organismu prospěšné mikro a makroprvky a pohlcuje škodlivé. Šungitová vodu je možné používat ke kloktání, vyplachování úst a nosu při angínách, paradentóze a rýmě.

Neobyčejné vlastnosti šungitu byly v Rusku známy již velmi dávno, nenazývali ho však šungit, ale "břidlicový kámen" (pamatujete z Bible?). Šlechtična Xena Ivanova Romanovová byla vyhnána Borisem Godunova do Zaoněží, kde ji bylo souzeno zemřít, ale na radu místních rolníků začala pít vodu ze zázračného pramene a koupat se v ní, po čem nejen že se uzdravila, ale v roce 1596 porodila budoucího cara, zakladatele dynastie Romanovců, Michaila Fjodoroviče.
Petr první, který trpěl ledvinovými kameny, avitaminóza a poruchami trávicího ústrojí, vyzkoušel na sobě velkou sílu "břidličného kamene" a vydal nařízení, aby tento kámen nosil každý voják. Ruská armáda vyhrála Poltavský bitvu částečně díky tomuto kameni. Léto 1709 bylo suché, vodní nádrže "rozkvetly". Švédská armáda včetně krále Karla XII. měla poruchy střevního traktu a rychle ztratila bojovou formu. Ale ruští vojáci podle nařízení cara pili pouze vodu upravenou "břidlicovým kamenem". Ruská armáda byla zdravá a porazila Švédmi.Neskôr, v roce 1719, byly na příkaz Petra I. na místě léčivého pramene postaveny první lázně v Rusku "Marciální vody", které byly pojmenovány na počest boha války - Marsu.

současnost
Svět stojí před problémem technogenního znečištění. Ve většině zemí západní Evropy a Ameriky se už voda z vodovodu nepije. Není tedy divu, že Karelský šungit nakupuje Nizozemsko, Norsko a jiné. Vodu upravenou šungitem lze právem nazývat vodou nového pokolení. Vděčí za to léčivým vlastnostem šungitu, kterých si předkové spravedlivě cenili. Kromě pití lze Šungitová vodu nasycenou zrnitým uhlíkem s výhodou využívat v kosmetice. Je to spojení posledních vymožeností s moudrostí tradic. Stimuluje rovnováhu buněčné výměny. Unavená a povadlá pokožka se obnovuje. Šungitová voda během mnoha staletí darovala ruským ženám hebkost pleti.

Pro lidi trpící kloubním onemocněním (artritidou, dnou, revmatismem) je velmi účinný Šungitová balzám nebo krém, který mírní bolest, záněty, otoky kloubů, zlepšuje krevní oběh a pružnost tkání. Sáčky s šungitem přikládané na klouby nebo bedra odstraňují bolest a obnovují pohyb po radikulitidě, osteochondroze a artritidě.
Šungitová masáž chodidel (chození po drti), jejímž základem je působení na reflexní zóny, odstraňuje bolest a únavu nohou, zlepšuje krevní oběh a spánek, nabíjí pozitivní energií a má pozitivní vliv při onemocněních páteře.
Po koupeli v Šungitová vodě máte pocit lehkosti, protože probíhá čištění energetických kanálů. Taková lázeň odstraňuje napětí a stres, obklopuje tělo uvolňující něhou. Je velmi prospěšná lidem trpícím radikulitidou, osteochondróza, kloubním a kožním onemocněním (psoriáza, ekzém, dermatitida).

Není tajemstvím, že největší procento lidí s leukémií nebo rakovinou žije v geopatogenních zónách. Na západě je velmi rozvinutý průmysl ochranných prostředků před žiarením.Dnes můžeme s jistotou říci, že nejsilnější ze všech známých ochranných prostředků před radiací je šungit.Vysoce aktivní Šungitová uhlík je schopen zpomalit elektromagnetickou energii, aniž narušil magnetické pole Země. Zastiňuje i nejsilnější záření. Za tímto účelem se vyrábějí Šungitová polštářky, sáčky a matrace.
Je prospěšné zalévat pokojové a zahradní kultury vodou nového pokolení. Na oplátku se člověku zlepší jejich úrodnost a budou vypadat zdravě.

Šungitová vodu mají velmi rady zvířata. Ze dvou misek si určitě vyberou tu s Šungitová vodou. Zvířata trpí stejnými chorobami jako člověk, proto je také pro ně Šungitová voda velmi potřebná. Působí preventivně proti tvorbě kamenů, odstraňuje svědění a loupání kůže, alergické projevy, zlepšuje kvalitu srsti, zpevňuje zuby a kosti, chrání před infekčními chorobami a parazity.

Formy a způsob použití
Před prvním použitím promyjte šungit několikrát tekoucí vodou. Nechte stát ve vodě v poměru 1:15 nebo 1:20 po dobu 3 dnů až do zmizení zakalení. Podle spotřeby vodu dolévejte. Pravidelně šungit vymýt kvůli odstranění povlaku, který se na něm vytvoří.
Šungit 150g: na pití, pro kosmetické účely, pro zvířata.
Šungit 500g: na pití, přípravě jídel, v kosmetice, pro lázně (louhovat balení v 7-10 litrech vody po dobu 3 dnů, pak přidat do vany s obyčejnou vodou. Lázeň provádět 2 krát týdně).
Šungit 1000g: Univerzální: na pití, přípravě jídel, v kosmetice, k masáži chodidel a křížové oblasti při onemocnění páteře, kloubů, poruchách krevního oběhu v končetinách (šlapání po drti, pytlík pod křížovou oblast), jako stínítko (pytlík, matrace) proti radiaci a geopatogenním zónám, pro zalévání rostlin.
Časem se množství fullerenů vjíždějících do vody snižuje, což vede k zeslabení léčebných vlastností Šungitu. Proto se doporučuje jeho výměna jednou za 2 až 3 měsíce.

Aktivátor vody a přírodní filtrace vody
Od diamantu a grafitu se šungit liší svou molekulární strukturou. Molekuly jsou tvarem podobné fotbalovému míči a nazývají se Fullerene - je to třetí známý typ formy uhlíka.Molekuly obsahují atomy C60. Šungit je jediný nerost na Zemi, který léčebné fullereny obsahuje.
Karelský šungit je uložen v nejstarších vrstvách zemské kúry, jejichž stáří je více než 2 miliardy let.

Jeho kosmický původ je díky vysoké koncentraci fullerenů velmi pravděpodobný, protože podobné mimozemské fullereny byly nalezeny také v meteoritech. O důležitosti odhalení fullerenů hovoří i fakt, že skupina anglických vědců za jejich objev získala Nobelovu cenu. Ukázalo se, že při vzájemném působení s vodou, má šungit léčebné vlastnosti. Přetváří vodu na biologicky aktivní. Voda s energoinformační matricí šungitu pomáhá pracovat všem biologickým strukturám organizmu, aniž by potlačovala zdravé buňky. Fulleren je nejvýkonnější a dlouho působícím antioxidant a zároveň univerzální sorbent. Jeho schopnosti čistit vodu od škodlivých příměsí se skutečně nic nevyrovná. Dokáže současně dodávat organismu prospěšné stopové prvky a makroprvky a pohlcovat škodlivé.

Šungitová voda je skvělý, naprosto přírodní nápoj, který získáte úpravou běžné vody z vodovodního kohoutku bez složitých procedur a nákladů.

Šungit drť 150g.
Šungit drť 150g.

164,85 Kč

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do košíku
Pokračovat v nákupu Objednat