SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Šalvěj (tablety) 20ks

Šalvěj (tablety) 20ks

Skladom

Šalvia prispieva k zlepšeniu funkčného stavu horných dýchacích ciest, vrátane krku. Silice šalvie v ústach produkujú efekt podobný mini-inhalácii a zvlhčujú krk. Na bolesť v krku, horných dýchacích ciest a problémy s hlasivkami.

  • Cena: 183,40 Kč s DPH

šalvěj tabletky

Šalvěj přispívá ke zlepšení funkčního stavu horních cest dýchacích, včetně krku. Silice šalvěje v ústech produkují efekt podobný mini-inhalaci a zvlhčují krk.

Tablety obsahující extrakt z esenciálního oleje ze šalvěje officinalis - ideální přírodní lék na celou řadu problémů krku! Baktericidní, antiseptické a protizánětlivé vlastnosti šalvěje mohou být úspěšně používány při zánětlivých procesech úst, hrdla a dýchacích cest. Silice obsažené v šalvěji pomáhají při akutních respiračních infekcích hrtanu, průdušnice, angíně, chronické bronchitidě. Šalvěj je jeden z prostředků na poškozené hlasivky.Šalvia obsahuje pouze přírodní složky, neobsahuje cukr, umělá aromata a aromatické látky, nemá prakticky žádné kontraindikace (s výjimkou pro individuální nesnášenlivosti).

Složení: Šalvěj suchý extrakt, citrusové bioflavonoidy (hesperidin), vitamin C (kyselina askorbová), esenciální olej z šalvěje.

Forma produktu: 20 tablet po 0,55 g

Způsob použití: Dospělí a děti od 14 let rozpustit 1 tabletu 6 krát denně. Doba trvání 5 až 7 dní. Pokud je to nutné, můžete se opakovat. Nedoporučuje, pokud jste přecitlivělí na jednotlivé složky.

Výrobce: RU

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info