SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Laminária. 0,2g 100tbl.

Laminária. 0,2g 100tbl.

Skladom

Laminaria, je přirozeným zdrojem jódu, tvoří ho při jeho nedostatku v těle přirozeně, brání vzniku onemocnění z nedostatku jódu, brání vzniku strumy spojené s nedostatkem jódu v potravě. Každá tableta kompenzuje denní potřebu jódu.Díky vysokému obsahu biologicky aktivních látek má řasa blahodárný vliv na lidský organismus jako celek.

  • Cena: 243,60 Kč

Tablety jsou vyrobeny ze sušené hnědé mořské řasy Laminaria japonica a Laminaria saccharina (mořské řasy) .Laminaria, je přirozeným zdrojem jódu, tvoří ho při jeho nedostatku v těle přirozeně, brání vzniku onemocnění z nedostatku jódu, brání vzniku strumy spojené s nedostatkem jódu v potravě . Každá tableta kompenzuje denní potřebu jódu. Díky vysokému obsahu biologicky aktivních látek má řasa blahodárný vliv na lidský organismus jako celok.Jedna tableta řasy denně uspokojí fyziologické potřeby organismu na jód (200 mikrogramů) na 133%. Pravidelný příjem řasy pomáhá snižovat riziko vzniku onemocnění štítné žlázy, endemické strumy a příbuzných poruch způsobených nedostatkem jódu v těle. Pomáhá při snížené funkci štítné žlázy.

Složení Laminaria.

Balení: 100 tablet po 0,2 g

Dávkování: dospělí a děti více než 14 let: 1 tableta denně s jídlem. Doba užívání minimálně měsíc, nedoporučuje se, pokud jste přecitlivělí na některou složku přípravku, při těhotenství a kojení. Osoby s onemocněním štítné žlázy - před použitím se doporučuje konzultovat s endokrinologem. Před použitím se poraďte se svým lékařem.

Výrobce: RU

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info