SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Chitosan (tablety) 100ks

Chitosan (tablety) 100ks

Skladom

Chitosan je vyroben ze schránek krabů - přírodní polysacharid se vzácnou lipotropic adsorpční kapacity nám dává cennou příležitost očistit tělo od přebytečného tuku.Chitosan váže na sebe tuky a těžké kovy z potravy přímo v zažívacím traktu před tím, než jsou strávené a odstraňuje je z těla.

  • Cena: 528,20 Kč

Chitosan

Chitosan je vyroben ze schránek krabů - přírodní polysacharid se vzácnou lipotropic adsorpční kapacity nám dává cennou příležitost očistit tělo od přebytečného tuku.Chitosan váže na sebe tuky a těžké kovy z potravy přímo v zažívacím traktu před tím, než jsou strávené a odstraňuje je z těla. Vylučování tuků přispívá k úbytku hmotnosti, snížení hladiny cholesterolu v krvi, což vede ke snížení rizika poruch kardiovaskulárního systému, inhibuje rozvoj aterosklerózy a jejích komplikací.
Problém nadváhy a vysoké hladiny cholesterolu se v posledním desetiletí stal naliehejším pro 50% osob starších 30 let. Pokud si chcete ušetřit zdraví na mnoho let, musí být tento problém vyřešen, a čím dříve, tím lépe.

"Chitosan Evalar" má také příznivý vliv na stav gastrointestinálního traktu:
- podporuje normální bakteriální flóru střeva, normalizuje střevní peristaltiku,
- absorbuje a odstraňuje ze střev toxiny a radionuklidy.

Způsob použití: Dospělí a děti od 14 let: 4 tablety 2 krát denně 30 minut před jídlem. Trvání - 25-30 dny. Po 10 dnech léčby se může opakovat.
Nedoporučuje se pro lidi s individuální nesnášenlivostí na některou složku, těhotným nebo kojícím matkám.

Složení: Chitosan, vitamin C, kyselina citronová.

Obsah: 100 tablet po 0,5 g

Výrobce: RU

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info