SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Malavit tinktura 30ml (kosmetický prostředek)

Malavit tinktura 30ml (kosmetický prostředek)

Skladom

Malavit je multifunkční přírodní profylaktický nástroj a používá se pro externí a lokální aplikaci (včetně hygieny ústní sliznice a intimní zóny).Malavit tvoří přírodní složky rostlinného a minerálního původu.Malavit má protizánětlivé, antibakteriální, antivirové, antimykotické, hojení, protisvědivé a analgetické účinky, působí jako antihistaminikum.

  • Cena: 302,60 Kč

Malavitje multifunkční přírodní profylaktický nástroj a používá se pro externí a lokální aplikaci (včetně hygieny ústní sliznice a intimní zóny). Malavit tvoří přírodní složky rostlinného a minerálního původu. Malavit má protizánětlivé, antibakteriální, antivirové, antimykotické, hojení, protisvědivé a analgetické účinky, působí jako antihistaminikum.

složení:čištěná voda, ionizuje, glycerin, kyselina mléčná, měď, síran měďnatý, guma, pryskyřice cedru, břízy a pupeny borovice, kůra dubu, mumie, čaga, extrakty z léčivých rostlin (Oman, pampeliška, měsíčku, řebříček, máta peprná, tymián, heřmánek, Calamus, šalvěj, smil pisočná, echinacea, jitrocel, vlaštovičník).

Účinné látky:
- ionty mědi - protizánětlivé, anti-virové, anti-mikrobiální účinky, lokálně podporuje hojení ran;
- kyselina mléčná - má vliv na proces regenerace a obnovy kůže;
- pryskyřice cedru sibiřského - pryskyřice cedru má neuvěřitelnou schopnost léčit rány, má vysokou biologickou aktivitu, baktericidní, dezinfekční vlastnosti;
- březové pupeny obsahují éterické oleje, pryskyřice, třísloviny, saponiny, kyselinu askorbovou, flavonoidy, těkavé a další látky, které mají antibakteriální, antiseptické, protizánětlivé účinky na kožní onemocnění a poškození, pomáhají snižovat otoky;
- pupeny borovice - také obsahují éterické oleje a další látky, které mají antivirový a antibakteriální efekt. Odvary z borovicových pupenů pomáhají zbavit se zánětlivých procesů v ústech a intimní oblasti.
- dubová kůra - stahující, protizánětlivé, analgetické účinky. Pomáhá při problémech nosní sliznice. Používá se také proti pocení a plísňovým infekcím nohou.

Vynikající kombinace mnoha organických a anorganických sloučenin, více než 50 mikro a makroelementů (lithium, chrom, zlato, stříbro, zinek, jód, draslík, hořčík, a kol.), Éterické oleje, dehtové látky určuje jeho široké spektrum účinku.
Komplex extraktů léčivých rostlin (složení viz. Výše) má protizánětlivé, omlazující, regenerační, deodorační účinek, podporuje hojení ran, přispívá ke snížení otoku, zmírnění zánětu, rychlé regeneraci tkání a normalizuje funkce.

Malavit neobsahuje ethylalkohol, konzervační látky a barviva.

Použití / Příprava roztoku pro venkovní použití:
Zánět středního ucha: kapejte rozředěný vodou v poměru 1:10 do 1: 100 (dle individuálního projevu) 6-8 x denně. Také je dobré použít tampóny do uší a nosu.
Záněty nosních dutin: proplachujte si nosní dírky roztokem připraveným v poměru 1:10 a používejte po dobu 10 dní.
Chronický zánět krčních mandlí: jaro a podzim - kloktejte zředěný ve vodě 1: 10 až 1: 100
Akutní respirační onemocnění a chřipka: Při škrábání v krku vyplachovat hrdlo zředěným Malavita (2-10 kapek na 100ml vody) a kapejte i do nosu. Potírá se také krk a oblasti hrudníku a ledvin. Při bolestech hlavy vtírat na bolestivé místo.
Malavit pomáhá při otocích, bolestech, obnovuje funkce při neuralgiích, míšních bolestech, při očních ticích, různých problémech s pokožkou: Nanášejte na pokožku vatovým tamponem v místě bolesti, ošetřenou kůži překryjte bavlněnou látkou a igelitem, a nakonec přikryjte něčím na zateplení místa a nechte působit od 20 minut do 2-3 hodin. Při tomto způsobu použití Malavita netřeba Malavit ředit.

Malavit je mnohem efektivnější při akutních zánětech a čerstvých traumatech.
Čištění pokožky: uhrovitost, vřídky, herpes obličeje a pohlavních orgánů - pokožka se ošetřuje 2-5x denně roztokom1: 10 až 1: 100
Antiseptické účinky: Malavit je vysoce účinný při pocení rukou, nohou a podpaží. Stačí 1-2 aplikace, fixace do 30 minut.
Bradavice: stačí 1-2 aplikace. Výborné je spojit Malavit s hustým roztokem mumia.
Antivirový program Malavita: zajišťuje efektivní protivirově ochranu od takových infekcí jako je chřipka, herpes.
Klíště: možnost odstranit po aplikaci za 7-10 minut. Neředěným roztokem se natře 3 krát za den v den kousnutí, vždy nechat působit 10 minut.
Hlasivky: Při namožení hlasivek přiložte obklad na 2-3 hodiny do oblasti hlasivek
Parodontóza, bolesti zubů: vyplachujte ústa 2- 5 krát denně (5 kapek na 100ml vody) nebo aplikujte tamponem namočeným v roztoku s Malavita a glycerinu v poměru 1: 1
Malavit v gynekologii: Při bakteriální vaginóza se doporučují výplachy roztokem Malavita ředěného 1: 20- 1: 50 3-5 minut. Při erozi děložního čípku. Při prasklinách prsních bradavek.

Léčení zvířat (příprava roztoku pro venkovní použití): psů a koček - Je účinný při různých infekcích. Použití: 10-20 kapek do čajové lžičky vody, 2-4x denně (kočky a malé psy), 20-30 kapek do čajové lžičky vody, 2x denně v průběhu 5 dní

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info