SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Srdečník obecný - tinktura 25ml

 Srdečník obecný - tinktura 25ml

VYPREDANÉ

Srdečník obecný má velmi pozitivní význam pro srdce, zejména na stimulaci a harmonizaci srdeční činnosti

Srdečník obecný působí uklidňujícím i na nervový systém, zejména na ústřední nervovou soustavu, pomáhá například i při nespavosti, neklidu a podrážděnosti.
Rostlina má pozitivní účinky i na ženy a to zejména kvůli působení na hormonální soustavu, čímž pomáhá při menstruaci, porodu i klimakteriu

účinky:

- Vliv na srdce a kardiovaskulární systém

Toto je asi nejdůležitějším účinkem, který vyplývá již ze samotného názvu byliny, je vliv na srdce a cévy. Rostlina pomáhá upravit srdeční činnost, působí pokud kardiosedativum, může napomoci snížení krevního tlaku. Přispívá také ke zmírnění nadměrného bušení srdce a na příliš vysoký srdeční tep. Má uklidňující účinek na srdečně-cévní svalstvo.

- Vliv na nervový systém

Zklidňující účinky má rostlina i na nervovou soustavu. Používá se jako podpora na různé nervové choroby, při zvýšené nervové dráždivosti a na uklidnění centrální nervové soustavy. Pokud potřebujete zmírnit symptomy napětí, úzkosti a stresu, je čaj nebo odvar ze srdečník obecný ideálním prostředkem.

- Podpora prostaty, močení a potence

Mezi specifické účinky u mužů, které rostlina má, patří podpora správné činnosti prostaty. K tomu je třeba přičíst močopudný účinek, což pomáhá udržení zdravého fungování močových cest a jejich pravidelnému pročišťování. Zachytil jsem také informace o tom, že se rostlina používá také při léčbě neplodnosti u mužů, ale nic bližšího o tom nevím.

- Specifické účinky na ženské problémy

Srdečník obecný se využívá i na řešení ženských problémů. Rostlina podporuje přirozené zvětšení poprsí pomocí vlivu na hormonální systém. Pomáhá také na správnou činnost dělohy, je účinná při nepravidelné a bolestivé menstruaci a také při premenstruačních potížích.

- Podpora při těhotenství a porodu

Ženy mohou využít vliv rostliny nejen během menstruace, ale například i v období těhotenství. V posledních týdnech těhotenství má rostlina harmonizující účinek na kontrakce dělohy, pomáhá také díky svým zklidňujícím účinkem usnadnit porodní bolesti. Podporuje i srdce matky během porodu a po něm.

Užívání: Dospělí a děti starší 12 let 30-50 kapek 3-4 krát denně. Užíváme 3-4 týdny.

Nepoužívejte při: kojení, intolerance kterékoliv složky přípravku. U lidí s citlivostí na žaludek se doporučuje podávat po jídle.

Skladovat při teplotě od 15 do 25stupňov. Skladujete mimo Doshu dětí.

Složení: ethanol 70%, na 1000ml 200g srdečníku obyčejného

Obsah: 25ml

Země původu: RU

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info