SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Zmijovit krém s hadím jedem 80ml

Zmijovit krém s hadím jedem 80ml

VYPREDANÉ

Tento krém je zajímavý i svým složením. Kromě hadího jedu také obsahuje výtažky z léčivých rostlin, které jsou známé pro své příznivé účinky na pohybový aparát.

ZMIJOVIT krém s hadím jedem 80ml

Tento krém je zajímavý i svým složením. Kromě hadího jedu také obsahuje výtažky z léčivých rostlin, které jsou známé pro své příznivé účinky na pohybový aparát.

Hadí jed má protizánětlivé účinky a působí jako analgetikum. Zvýšená cirkulace urychluje metabolismus tkání, analgetické, protizánětlivé, protikřečové účinky. Používá se na chronické revmatické bolesti kloubů a svalů, stavy po úrazech, pohmožděniny a neuralgie.
Rozmarýn lékařský - výtažky Rozmarin lékařské stimulují prokrvení tkání, podporují jejich vyživování a ulevují při bolestech.
Kostival lékařský regeneruje tkáň, používá se při bolestech svalů, kloubů a při zlomeninách.
Paprika roční posiluje krevní oběh, chrání cévy a působí jako prevence proti krevním sraženinám.
Kadidlovníl pilovitý je strom rostoucí v Indii a severní Africe. Extrakt z jeho pryskyřice obsažené v krému zmírňuje zánětlivé procesy a projevy osteoartrózy, pomáhá při bolestech kloubů, ranní ztuhlosti a zlepšuje pohyblivost kloubů. Urychluje obnovu lokálních cév poškozených zánětem a dochází tak k rychlému zásobení poškozených kloubních tkání. Výsledkem je snížení bolestivosti, odstranění ztuhlosti kloubů a zvýšení pohyblivosti a pružnosti pohybu.

složení:hadí jed, včelí vosk, rozmarýn lékařský, kostival lékařský, paprika roční, kadidlovník pilovitý

indikace:jako pomocná látka komplexní léčby osteochondrózy, neuralgie, onemocnění podobného typu a ukládání soli v kloubech.

vlastnosti:
- Má výrazný protizánětlivý účinek
- Pomáhá zmírnit chronické bolesti a svalové křeče
- Zklidňuje neuralgii
- Snižuje usazování vápenatých solí
- Pomáhá při regeneraci jizev

Kontraindikace:Nepoužívat v případě kožních onemocnění a v případě nesnášenlivosti na jednotlivé
složky balzámu.

složení:Aqua, Glyceryl Stearate, Glycerin, Alcohol Denat., Extracts: Symphytum officinale, Capsicum annuum, Boswellia Serrata, Inula Helenium, Rosmarinus Officinalis; Paraffinum Liquidum, Cera Alba, Stearic Acid, Zea Mays Oil, Triethanolamine / Sodium Hydroxide, Lanolin, camphora, Venenum, Methyl Salicylate, methylparaben, Propylparaben.

Obsah: 80ml

Země původu: Rusko

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info