SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Revmatín krém s včelím jedem 80ml.

Revmatín krém s včelím jedem 80ml.

VYPREDANÉ

Krém založen na jedinečných vlastnostech jeho složek - analgetických vlastnostech včelího jedu v kombinaci s protizánětlivými a antibakteriálními účinky rostlinných extraktů. REVMATIM je vysoce účinný a zároveň bezpečný.Extrakt z chilli paprik má topný efekt.

Krém založen na jedinečných vlastnostech jeho složek - analgetických vlastnostech včelího jedu v kombinaci s protizánětlivými a antibakteriálními účinky rostlinných extraktů. REVMATIM je vysoce účinný a zároveň bezpečný. Extrakt z chilli paprik má topný efekt.Aktívne složky:
• Apitoxín
• Výtažek z mumia
• Mochna bahenní
• Extrakt z chilli papriky

včelí jedmá nepřeberné množství organických sloučenin. Rychlá a účinná pomoc při různých formách revmatismu a artritidy. Má zahřívací účinek. Okysličuje svaly, odstraňuje bolest a otoky, zlepšuje krevní oběh.

Extrakt z červené paprikyzmírňuje revmatismus, artritidu, neuralgii, myalgie, má se zahřívací účinek.Mumioje přírodní látka obsahující makro a mikro prvky, alkaloidy, aminokyseliny, vitamíny, esenciální oleje a včelí jed, vonné látky. Má biostimulační vlastnosti, nutriční, hojivé, regenerační, analgetické, antiseptické a antioxidační vlastnosti.Mochna bahennímá analgetický, protizánětlivý, antirevmatický účinek, snižuje otoky tkáně a kloubů.

indikace:alternativa k léčbě revmatických onemocnění, artritidy, zánětu (degenerace) svalů, neurotických poruch (neuralgie, zánět nervu, ischias).

vlastnosti:
- analgetické - snižuje bolest při zánětu kloubů a svalů,
- protizánětlivé a antiseptické,
- okysličuje a zahřívá tím, že zvyšuje průtok krve,
- jako prevence zranění a úrazů u fyzicky aktivních lidí,
- snižuje bolest při zánětech, artritidě,
- uklidňující účinek na svaly a klouby,
- účinné látky zvyšují obranyschopnost organismu, stimuluje imunitní systém.

Kontraindikace:Nepoužívat v případě intolerance na některou ze složek krému.Nenanášajte krém na. Pro venkovní použití.

složení:Aqua, Glyceryl Stearate, Glyceryn Alcohol Denat, Comarum palustre (zábělníku bahenní) extract, Parafinum Liquidum, Cera Alba, Stearic Acid, Zea Mays Oil (kukuřičný olej), Lanolin, Apitoxin (včelí jed), Mumio (mumii, shilajit), Capsicum annuum (pálivá paprika) extract, Turionu pini (pupeny borovice) extract, D-panthenol, Tet hanolamine / Sodium Hydroxide, methylparaben, Propylparaben.

Obsah: 80ml

Země původu: Ukrajina

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info