SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Ostropestřec mariánský 200ml

Ostropestřec mariánský 200ml

Skladom

Ostropestřec mariánský olej 200 ml. 100% přírodní olej lisovaný za studena

  • Cena: 256,40 Kč


100% přírodní olej lisovaný za studena, nerafinovaný bez konzervačních látek, barviv, stabilizátorů a chuťových zosilňovačov.Suroviny pocházejí z ekologicky čistých regionů Altaje v Rusku. Naše výrobky jsou certifikovány v souladu s požadavky (ISO 901-201) a Euro-registru (ISO1401), registrované v systému certifikátů Eko-certifcation.
složení:100% olej z ostropestřce mariánského

Použití ostropestřce mariánského oleje
Je třeba poznamenat, že léčivé vlastnosti pestrecaboli známy již ve starověku. První zmínky o něm lze nalézt ve spisech starověkých lekárov.Použitie pestrecového oleje je prospěšné lidem, kteří se zotavují z onemocnění jater. Tento olej se doporučuje po průběhu chemoterapie nebo radioterapie.
Pestrecový olej je schopen odstranitvedlejší účinky léků,které negativně ovlivňují játra. Tento olej je velmi užitečnýpři onemocněních střeva, jater, žlučníku a žaludku. Indikace pro použití tohoto oleje jsou:cirhóza a ztučnění jater, hepatitida; akutní a chronická gastritida; žaludeční a dvanáctníkové vředy. Používá se i při kožních problémoch.Pestrecový olej je používán v dermatology. To je užitočnýpri mnoha typech dermatitidy, alergické onemocnění kůže, vypadávání vlasů, lupénka, popáleniny, opruzenin kůže, akné, a další.

Vlastnosti pestrecového oleje
Hlavní účinnou složkou této rostliny jesilymarin.V pestrecovom oleji, je 12 druhů silymarinu. Tyto látky pomáhají k posílení buněčných membrán, a to zejména v jaterních buňkách. Je známo, že játra mádôležitú úlohu při detoxikaci organismu. Z tohoto důvodu je zdraví jater velmi důležité. Silymarin vykazuje příznivý účinek na lidskou játra, posiluje a regeneruje buňky jater.
Tento olej aktivuje metabolismus, pomáhá spalovat tuk. Pro normální trávicí proces v našem těle je důležité vytvoření dostatečného množství žluči. Z tohoto důvodu, ostropestřec mariánský má pozitivní vliv na trávení.
Ostropestřec mariánský olej bohatý na vitamíny rozpustné v tucích, D, E, F. vitamín F představuje kombinaci polynenasycených mastných kyselin. Vzhledem k jejich obsahu má tento olej proti-sklerotický účinek. Tyto materiály jsou velmi důležité pro kardiovaskulární systém člověka. Snižují hladinu škodlivého cholesterolu v krvi, brání jeho usazování na stěnách cév.
Pestrecový olej má protizánětlivé, protivredovéúčinky, je také účinný hepatoprotector.
Chlorofyl aktivuje metabolické procesy v buňkách těla. Tento materiál je schopen vyvinout na tkáně omlazující účinky. To stimuluje metabolismus v játrech a srdečního svalu, je nutné provést redoxních reakcí v buňkách.
Tokoferoly pomáhají chránit naše tělo před účinky faktorů, které způsobují vývoj rakoviny. Tyto látky také zabraňují předčasnému stárnutí a zachování jeho reprodukční funkce.
Karotenoidy mají anti-alergické účinky. Jsou nezbytné pro normální metabolismus v játrech a srdečním svalu. Karoten je potřebný pro sítnice.
Olej ostropestřce mariánského má významné množství vitaminů A a E, které jsou silné antioxidanty. Chrání tělo před předčasným stárnutím. Vitamin E je nezbytný pro normální fungování našeho reprodukčního systému. Tyto vitamíny mají pozitivní vliv na naši pokožku a oči, brání rozvoji zánětlivých procesů. Obsahuje vitamín D, který je potřebný v těle pro úplné asimilaci fosforu a vápníku. Pomáhá posilovat imunitní systém a normální činnost srdce, cév.

vnitřně: 1 až 3 krát denně 1čajová lžička 1 / 2hod. před jídlem.

Obsah: 200ml

Země původu: Rusko

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info