SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Křemík - aktivátor vody 50 g

 Křemík - aktivátor vody 50 g

Skladom

Křemík je přírodní léčitel, filtr a aktivátor vody.

  • Cena: 135,70 Kč s DPH
  • Před slevou: 150,80 Kč
  • Sleva: 15,10 Kč

Čištění vody Křemík je jedním z nejstarších způsobů čištění vody. Nejčistší a nejužitečnější křemík se těží do hloubky 70 metrů. Díky aktivnímu povrchu poskytuje křemík čištění vody od škodlivých nečistot.

Křemíková voda je výjimečná svou jemností a minerálním složením. Liší se v křišťálové čistotě, příjemné chuti a svěžesti. Je ideální na pití a vaření.

Křemík se právem nazývá prvkem mládí, protože stárnutí je do značné míry způsobeno snížením jeho obsahu v těle. Je to křemík, který nám poskytuje hladkou pokožku, krásné zuby a nehty, nádherné vlasy a zdravé cévy. Snížená hladina křemíku naznačuje tendenci k cukrovce, kataraktě, zvětšené štítné žláze a mozkové příhodě.
Nedostatek křemíku v kostní tkáni vede k artróze, slabosti kloubů a vazů, osteoporóze a periodontálním onemocněním. Více než 70 vitamínů a minerálů se neabsorbuje bez potřebné hladiny křemíku.

Aplikace: Před prvním použitím opláchněte kamínek, přidejte vodu v množství 50 gramů na 2-3 litry a nechte tak 2 dny. Doplňte v noci jako průtok. Ráno je voda připravena. Vypijte nejméně 2 sklenice denně. Minerály a nádoby opláchněte jednou za 5 dní (stačí trvat 6 hodin). Je třeba poznamenat, že křemík ve vodě nefunguje navždy, jeho zásoby nejsou neomezené. Proto, kvůli plnohodnotnému účinku je vhodné jej měnit každých 5-6 měsíců.

Objem: 50 g

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info