SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Altajská žvýkací pryskyřice s včelím voskem a rakytníkem

Altajská žvýkací pryskyřice s včelím voskem a rakytníkem

Skladom

Sibiřská pryskyřice s voskem je přírodní žvýkačka bez barviv, přísad a konzervačních látek.

  • Cena: 74,40 Kč

S baktericidními a adhezivními vlastnostmi dokonale čistí zuby potravinového odpadu, dezinfikuje ústní dutinu a také pomáhá s pohybovou chorobou. Kromě toho žvýkačka překvapí svou neobvyklou přírodní chutí.

Složení: pryskyřice modřínu sibiřského, včelí vosk, extrakt z rakytníku.

  • Výtažek z rakytníku řešetlákového je zdrojem biologicky dostupných vitamínů A, C, B, E, přírodních imunostimulantů, které zvyšují odolnost těla vůči různým infekcím.
  • Včelí vosk obsahuje více než 300 biologicky aktivních složek, hlavní složkou pro zdraví dásní a zubů je vitamín A. Nedostatek tohoto vitamínu vede k rozvoji zánětlivých chorob ústní dutiny a k destrukci zubní skloviny.

Způsob použití: na začátku pryskyřici v ústech jen podržte, dokud nezměkne a poté žvýkáme jako běžnou žvýkačku. Doporučujeme žvýkat po jídle po dobu 15-20 minut.

Upozornění: při teplotě nad 24 stupňů může dojít k roztavení nebo změknutí, což je přirozená vlastnost pryskyřice. Před použitím doporučujeme pryskyřici zchladit. Neužívat při nesnášenlivosti na jednotlivé složky přípravku a při akutních formách paradentózy.

Země původu: Rusko.

Skladování: skladujte na suchém místě při pokojové teplotě.

Obsah: 4x 0,8 g - 3,2 g

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info