SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Cedrový olej Altajský extra 250 ml.

Cedrový olej Altajský extra 250 ml.

Skladom

Cedrový olej - unikátní přírodní produkt, který nemá v přírodě náhradu, jeho syntéza je nemožná.

  • Cena: 1000 Kč s DPH

Olej se sibiřského cedru v minulosti nazývali lékem na 100 chorob.
Jeho léčebnou sílu uznává nejen lidová, ale také oficiální medicína. Cedrový olej harmonizuje, léčí a vyživuje. Má schopnost zbavovat organismus nečistot, rozpouští a odvádí z těla usazené těžké kovy a soli. Jeho vlastností je, že zvyšuje fyzickou i duševní kondici. Cedrový olej podporuje zdravý vývin dětí, proto je velmi prospěšný dětem a těhotným ženám Obsahuje vitamíny B1, B2, B3 ..., vitamíny A, E, D, F, bílkoviny, uhlohydráty, jód, zinek, železo, měď, mangan, hořčík, křemík, vanad, fosfor, draslík, molybden, nikl, vápník, olovo, bór, baryum, titan, stříbro, hliník, jodidy, kobalt, sodík.Liečivá schopnost kvalitního cedrového oleje nemá v přírodě analogii. Je koncentrátem vitamínů, minerálů, bílkovin a dalších látek potřebných pro život. Například obsahuje více jódu než výrobky z rybího tuku, obsahuje více hořčíku než jiné dosud známé přírodní produkty. Zastoupeny je 19 aminokyselin, komplex vitamínů skupiny B, vitaminy A, D, obsah vitamínu E je pětinásobný oproti olivovým olejem .Cédrový olej má třikrát větší obsah vitamínu F jako preparát "Vitaminu F", který je vyroben z rybího tuku. Vitamín F je nenahraditelná mastná kyselina, která snižuje obsah cholesterolu v krvi a předchází ucpávání ciev.Cédrovým olejem je možné nahradit jakýkoliv rostlinný olej (rakytníkový, řepkový, kokosový, provensálský, mandlový atd) ve všech případech terapeutického použití, samotný cedrový olej se však ničím jiným plně nahradit nedá.

účinky:
-úprava trávení-vředy žaludku a dvanácterníku, chronická gastritida (problémy s vyprazdňováním, tlusté střevo, podpůrná léčba rakoviny různého druhu ...)
-regeneruje sliznice žaludečního, střevního traktu a ústní dutiny
Pomáhá na respirační onemocnění-laryngytída, bronchitida, chřipka, nachlazení-je třeba ho tehdy užívat vnitřně i natírat na hrudník
-harmonizuje hormonální systém, posiluje endokrinní systém a upravuje činnost štítné žlázy
-vplýva na nervový systém-poruchy spánku, bolesti hlavy, deprese a psychickou labilitu
-Posiluje imunitu, zlepšuje krvetvorbu a výrazně odstraňuje únavu
-pôsobí příznivě na lupénku, atopický ekzém, popáleniny a alergické excesy různé symptomatologie
Použití: Do salátů, omáček a hotových jídel, zlepšuje jejich chuť. Ve své čisté formě vnitřně: 1 až 3 krát denně jednu čajovou lyžiku.

Složení: 100% olej z cedrových oříšků.
100% přírodní olej lisovaný za studena, nerafinovaný bez konzervačních látek, barviv, stabilizátorů a chuťových zesilovačů. Suroviny pocházejí z ekologicky čistých regionů Altaje v Rusku. Naše výrobky jsou certifikovány v souladu s požadavky (ISO 901-201) a Euro-registru (ISO1401), registrované v systému certifikátů Eko-certifcation. Složení: olej z cedrových orieškov.10 ml obsahuje: polynenasycené mastné kyselin (PUFA): Omega-3, omega-6, omega-9 - alespoň 70 mg; - Vitamín E (α-tokoferol acetát) - alespoň 50 mg; - mastné kyseliny: kyselina palmitová (až 4%), kyselina stearová (do 3%). 100g oleje obsahuje: Tuky 99.8g, Energetická hodnota 898 kcal / 3759,8 kJ. Dvě kávové lžičky (10 ml) oleje obsahuje 5 mg (42% DDD) vitaminu E (α-tokoferol acetát). Doporučená denní dávka vitamínu E pro dospělé -12 mg. Skladovat při pokojové teplotě. Po otevření skladovat na tmavém a chladném místě.

Obsah: 250ml
Země původu: Rusko.

Alternativní produkty

Cedrový olej Altajský extra 100ml

Cedrový olej Altajský extra 100ml

  • 410 Kč
 ks
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info