SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Česnekový olej v kapslích - 100 kapslí

 Česnekový olej v kapslích - 100 kapslí

Skladom

Po mnoho tisíciletí se česnekový olej používá jako doplněk výživy. Během celého období užívání byl studován a neustále se objevovaly jeho nové léčivé vlastnosti.

  • Cena: 128,20 Kč

Česnek je bohatý na sloučeniny síry, aminokyseliny (arginin) a stopové prvky (selen, mangan, fosfor, vápník). Je velmi dobrým zdrojem vitaminu C a B6. Jedna z nejznámějších sirných sloučenin, kterou česnek obsahuje, se nazývá alicin, a je zodpovědná za jeho výraznou vůni a především příznivé účinky na zdraví.

Česnek přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi a normálního krevního tlaku, obsahuje omega 3 mastné kyseliny a také podporuje náš imunitní systém. Přispívá i ke správnému fungování buněčných membrán. Pomáhá také při metabolismu tuků. V roli antioxidantů umožňuje lidskému tělu zbavit se volných radikálů, které mohou narušovat metabolické aktivity - poškození buněk a stárnutí.

Složení: česnekový olej 0,15g, lněný olej 0,10g a želatina 0,05 g.

Energetická hodnota na 12 kapslí: 24 kcal / 100 kJ

Dávkování: Pro dospělé se doporučuje užívat 4 tobolky 3 krát denně s jídlem. Délka užívání trvá 20-30 dní. Kúru lze absolvovat 2-3 krát do roka.

Kontraindikace: individuální intolerance složek výživy. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

Výrobce:Rusko

 Obsah: 100 kapsulí po 0,3 g

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info