SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

100% olej ze semen černého kmínu 100 ml.

100% olej ze semen černého kmínu 100 ml.

Skladom

Olej ze semen černého kmínu se používá v lidovém léčitelství více než 3000 let.

  • Cena: 344 Kč

Prorok Mohamed řekl, že semena černého kmínu mohou vyléčit cokoliv kromě smrti. Černá kmín (Nigellasativa) má skutečně pozoruhodné hojivé a léčivé vlastnosti, které z ní činí jednu z nejsilnějších léčivých rostlin světa. Semena černého kmínu se používají po staletí na Středním východě, ve Středomoří a Indii. Dnes se černá kmín používá v kuchyních po celém světě díky své ořechové chuti. Kromě toho má černá kmín významné účinky na zdraví a je jednou z nejvíce ceněných léčivých rostlin v historii lidstva. Semena černého kmínu obsahují více než 100 účinných látek, včetně některých dosud neidentifikovaných.

Hlavními účinnými látkami jsou: vitamíny A, E, B, thymoquinone, beta sitosterol, kyselina myristová, kyselina palmitová, palmitolejová kyselina, kyselina stearová, kyselina olejová, kyselina linolová, kyselina arachidonová, protein, vitamin B1, vitamin B2, vitamin B3, kyselina listová, vápník, železo, měď, zinek, a fosfor. Má pozitivní vliv na strukturu cévních stěn a aktivně se podílí na syntéze různých hormonů, udržení mládí, zdraví a krásu.

Použijte oleje v kosmetice: je výborný na udržení mládí a krásu pleti a pomáhá udržet štíhlou linii. Olej zvyšuje pružnost pokožky a dekoltu, podporuje vstřebávání strií po porodu a snížení výskytu celulitidy. Stimuluje růst vlasů a zabraňuje předčasnému šedivění. Pro rychlejší růst vlasů, přidejte pár kapek oleje do šamponu a umyjte si vlasy jako obvykle.
Účinky: bolesti hlavy a zubů, nachlazení a infekce, posílení nehtů a vlasů, posílení kostní dřeně a imunitního systému, autoimunitní onemocnění, rakovina slinivky, nadýmání, podporuje tvorbu mateřského mléka, pomáhá regulovat rovnováhu cukru v těle, revmatismus, stimuluje energii, alergie, ekzémy, akné, lupénka, má antiparazitní účinek.

Složení: 100% olej ze semen černého kmínu (Nigellasativa).
Dávkování: 1kávová lžička 3x denně před nebo po jídle.
Obsah: 100ml.

Země původu: RU

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info