SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Milon - 5 na ženské orgány

Milon - 5 na ženské orgány

Skladom

Bylinný komplex na snížení rizika mastitidy.

  • Cena: 307,20 Kč s DPH

Výrobce: BAA Warm

Mastitida - difuzní nebo modulární změny v prsní tkáni způsobené porušením hormonální rovnováhy u žen. Vyskytuje se v jakémkoliv věku, ale obvykle se vyskytuje u mladých žen s onemocněním reprodukčního systému (menstruační poruchy, komplikace potratů, zánětlivá onemocnění vaječníků).
Otok, komprese a bolest v prsou během premenstruačního období, výtok z bradavky - to jsou příznaky, které nelze ignorovat a návštěvu lékaře netřeba odkladať.Zdravie prsou je úzce spojeno se stavem ženských pohlavních orgánů. Proto všechny gynekologická onemocnění (zánět dělohy, děložní myomy, eroze děložního a mnoho dalších), které mají vliv na ženské hormony, mohou zvýšit pravděpodobnost vzniku mastitidy.

"Milo-5" je komplex bylin, které mají pozitivní vliv na zdraví žen a přispívají ke zlepšení funkčního stavu ženských reprodukčních orgánů a tkání prsu.

"Milo-5" byl zkoumán v klinických podmínkách pro ženy s difúzními formami fibrocystické nemoci prsu, ve spojení s chronickým zánětem ženských reprodukčních orgánů.
Zpráva o výsledcích výzkumu uvádí, že "Milo-5" vykazuje:
• přímý účinek na prsní tkáň: protizánětlivý účinek a analgetikum;
• nepřímé účinky: pozitivní vliv na funkci štítné žlázy; stabilizace, snížení zánětu, který přispívá ke zlepšení funkce vaječníků.

Složení: Oregano, kořen lopuchu, pivoňka, květy měsíčku, kořen a oddenek lékořice, kořeny Hedysarum, řasy stélky, chaga extrakt, Aerosil, stearát vápenatý.

Forma produktu: 100 tablet po 0,5 g
Způsob použití: Dospělí: 1 tableta 2x denně s jídlem. Doba trvání 30 dní. Po 10-denní přestávce se může opakovat.
Nedoporučuje se při přecitlivělosti na jednotlivé složky, v těhotenství, při kojení. Před použitím se doporučuje konzultovat s lékařem.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info