SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Meduňka lékařská čaj 50g

Meduňka lékařská čaj 50g

Skladom

Tato bylinka s výrazně citrónovou vůní má silnou antivirovou a protibakteriální aktivitu, která napomáhá při léčení oparu (herpes).Pokud ji užíváme vnitřně, pomáhá při nervových problémech a podrážděnosti, zejména u dětí. Lidé trpící stavy úzkosti a bušením srdce mají z meduňky prospěch, protože působí sedativně a uvolňuje nervovou soustavu.

  • Cena: 71,80 Kč

Tato bylinka s výrazně citrónovou vůní má silnou antivirovou a protibakteriální aktivitu, která napomáhá při léčení oparu (herpes). Pokud ji užíváme vnitřně, pomáhá při nervových problémech a podrážděnosti, zejména u dětí. Lidé trpící stavy úzkosti a bušením srdce mají z meduňky prospěch, protože působí sedativně a uvolňuje nervovou soustavu.

Z lihových výtažků meduňky se vyrábějí velmi žádané léky proti bolestem hlavy, hypochondrie a hysterii. Je účinná proti nespavosti, melancholii a depresím. Inhalace silice napomáhá při odkašlávání a uvolňování hlenu. Čerstvé pohmožděné listy přikládáme na místa po štípnutí hmyzem. Odvar z meduňky je vynikající jako relaxační koupel.

Způsob použití: 2 čajové lžičky zalijeme 200 ml vroucí vody a vaříme 15 minut zakryté pokličkou. Poté scedíme a dolijeme převařenou vodou do objemu 0,2l a užíváme 1/2 - 1/3 2 až 3 krát denně.

Trvání kúry 1 měsíc.

Země původu: Rusko

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info