SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Hloh obecný 100 g

Hloh obecný 100 g

Skladom

Hloh působí především na srdce a krevní oběh. Příznivé účinky hlohu byly zaznamenány zejména při jeho dlouhodobém užívání starými lidmi postiženými "srdeční slabostí". Pomáhá udržovat zdravé srdce a cévní systém.

  • Cena: 110,80 Kč s DPH

hlohje cennou léčivou rostlinou. Obsahuje organické kyseliny, fenolické sloučeniny, cholin a acetylcholin, fruktózu, řadu vitamínů, fytosteríny a minerální soli. Sbírají se květy nebo vrcholky výhonů s květy a listy na počátku kvetení. V lidovém léčitelství se hloh využívá proti vysokému krevnímu tlaku, skleróze a při srdečních potížích. Lihový extrakt i vodní zápar se používá ve zdravotnictví na normalizování srdečních stahů, zlepšení krevního oběhu v srdečním svalu a zmenšení jeho vzrušivosti. Léky z hlohu posilují také krevní oběh v mozkových cévách a snižují krevní tlak. Bylo dokázáno protisklerotické působení plodů hlohu.

Nemá žádné věkové či časové omezení na používání.

hlohpůsobí především na srdce a krevní oběh. Příznivé účinky hlohu byly zaznamenány zejména při jeho dlouhodobém užívání starými lidmi postiženými "srdeční slabostí". Pomáhá udržovat zdravé srdce a cévní systém. Má pozitivní vliv na oběhové a nervové funkce. Normalizuje hladinu krevního tlaku při jeho zvýšení. Správné prokrvení a zdraví cévní systém má vlil na srdce, mozek i paměť. Dlouhodobé užívání má relaxační účinky, které nám pomohou k nalezení zdravého spánku. Pomáhá překonávat doprovodné příznaky menopauzy.

Způsob použití:2 čajové lžičky zalijeme 200 ml vroucí vody a vaříme 15 minut zakryté pokličkou. Poté scedíme a dolijeme převařenou vodou do objemu 0,2l a užíváme 1/2 - 1/3 2 až 3 krát denně. Trvání kúry 1 měsíc.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info