SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Lékořice bylinný sirup 100ml.

Lékořice bylinný sirup 100ml.

Skladom

Kořen lékořice se používá při zánětlivých onemocněních dýchacích cest, provázených kašlem s problémy s vykašláváním.

  • Cena: 128,20 Kč

OZNÁMENÍ !!!

Vážený zákazníci, oznamujeme Vám, že jsme obdrželi oznámení přes RÚVZ a RASFF (Systém včasného varování pro potraviny a krmiva), že ve výrobku sirup slkadké dřívko 100 mlvýrobní šarže 10218, Země původu Rusko,byl zjištěn obsahkonzervantu kyseliny sorbové E200- 22,4mg / kg, přičemž podle nařízení EP a Rady (ES) č. 1333/2008 o potravinářských přídatných látkách E200 není povolena do sirupů. Pokud máte koupený sirup s výrobní šarží 10218, pošlete nám dotyčný výrobek a my Vám vrátíme kupní cenu převodem na účet. Bližší informace na tel .: 0910912433

Lékořice bylinný sirup

Kořen lékořice se používá při zánětlivých onemocněních dýchacích cest, provázených kašlem s problémy s vykašláváním. Glycyrrhizové kyselina má antimikrobiální účinek proti řadě patogenů (Staphylococcus aureus, Mycobacterium tuberculosis, E. coli); zvyšuje nespecifickou odolnost. Kyselina Glycyrrhizová stimuluje v těle obranyschopnost organismu a imunity. Doporučuje se jako zdroj kyseliny glycyrrhizové a další zdroj vitamínu C.

Složení: kořen lékořice, kyselina askorbová (vitamin C), cukr, kyselina citronová, benzoát sodný.

Doporučení pro použití: Dospělí - 1 lžička (5 ml), 1 krát za den během jídla přidáním do čaje, minerální vody nebo jiného nápoje. Doba užívání: 1 měsíc.

Obsah: 100ml

 

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info