SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Tygří oko Prokto na hemoroidy 75 ml.

Tygří oko Prokto na hemoroidy 75 ml.

Skladom

Díky extraktem včelího vosku má Tygří oko analgetický, protizánětlivý a hojivý efekt. Podporuje snížení a rychlé hojení trhlin s hemeroidy.

  • Cena: 246,10 Kč s DPH

Výrobce: Rusko

Tygří oko Prokto krém na hemeroidy

Díky extraktem včelího vosku má Tygří oko analgetický, protizánětlivý a hojivý efekt. Thoroughwax je léčivá rostlina, která roste v podhůří Altaje. Má protizánětlivé, hojivé a antivarikózne účinky. To zvyšuje účinek jírovce (Aesculus hippocastanum) - známého nástroje hemoroidy.Krém Tygří oko prokto je obohacen včelím voskem, olejem z třezalky, extrakty bylin Kaštan koňský, Měsíček lékařský, Kopřiva dvoudomá, prorostlík ovčí, Vrba bílá a Arnika horská.Výťažky z Arnica montana (Arnica montana), Urtica dioica a třezalky tečkované (Hypericum perforatum) poskytují hemostatické a uklidňující účinky.Kôra bílé vrby (Salix alba) je bohatá na kyselinu salicylovou, která působí jako lokální anestetikum, má antibakteriální a protizánětlivý účinek.

účinky:

- hojí praskliny, záněty
- hemoroidy
- zmenšuje zduřelé uzliny
- při pocitech tíhy a svědění

použití:Při pocitu tíhy a svědění, pomáhá na zmenšení zduření uzlin, hojí praskliny při hemoroidoch.Ľahkými masážními pohyby naneste krém na příslušnou oblast těla. Aplikovat podle potřeby.Kontraindikace:Přecitlivělost na některou ze složek přípravku.

složení:Aqua, vazelínu, Lanolin, Stearic Acid, Glyceryl stearát, cetearyl Alcohol, Aesculus Hippocastanum (Horse chestnut) Seed, Extract Calendula officinalis L., Extract Hypericum perforatum L., Wax natural, Extract Urtica dioica L., Extract Bupleurum aureum, methylparaben, propylparaben, Triethanolmine, Diazolidinyl Urea, Polypropylene glycol, Extract Salix alba L., Extract Arnica montana.
Obsah: 75 ml
Země původu: RU

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info