SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Pustyrnik Forte - 40 tbl

Pustyrnik Forte - 40 tbl

NOVINKA VYPREDANÉ

Pustyrnik Forte pomáhá rychle zmírnit nervové napětí a podrážděnost, zlepšit emocionální stav.

Pustyrnik má rychlý sedativní (sedativní) účinek, podporuje nervový systém, zlepšuje funkční stav kardiovaskulárního systému: má mírný hypotenzivní účinek (snížení tlaku, včetně tlaku způsobeného stresem); má mírný kardiotonickými účinek (zpomaluje rytmus a zvyšuje sílu srdečních kontrakcí).

účinky:

  • Rychlé uvolnění emočního stresu a podrážděnosti;
  • Zlepšení emočního stavu;
  • Zvýšení odolnosti vůči stresu;
  • Svalová relaxace a relaxace;
  • Lepší spánek.
  • Podpora kardiovaskulárního systému.

Přes den uklidňující Pustyrnik Forte postupně odstraní projevy stresu: studené ruce, svalové křeče, chuť někam vyběhnout a tělo se s vděčností uvolní. Na všechno, co se stane, budete reagovat klidně, bez ztráty hlavy a zdraví.

Aktivní složky:

  • Hořčík je základním prvkem, který se nachází ve všech buňkách a tkáních těla. Hraje důležitou roli v procesech svalové a nervové excitability těla, je potřebný pro přenos nervových impulsů, podporuje relaxaci, snižuje excitabilitu nervového systému, proto se někdy nazývá "prvek klidu". V kombinaci s vitamínem B6 tělo hořčík lépe vstřebává.
  • Vitamín B6 nezbytné pro normální fungování centrálního a periferního nervového systému, které pomáhá ovládat emoce. Podporuje lepší absorpci hořčíku.
  • Komplex hořčíku a vitaminu B 6 má zesílený účinek - Forteov efekt - rozšíření spektra jeho vlivu a zvýšení jeho účinnosti.

Složení: asparagin hořečnatý, mikrokrystalická celulóza (nosič), výtažek z mateřské mladiny, maltodextrin (nosič), složky filmového potahu (potravinářské přídatné látky): hydroxypropylmetylcelulóza (zahušťovadlo), oxid titaničitý (barvivo), polyethylenglykol (glazura), mastek (protispékavá látka ); kroskarmelózy, kukuřičný škrob (nosiče); pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), stearát vápenatý a amorfní oxid křemičitý (protispékavé látky).

Dávkování: Dospělí - 1 tableta 2 krát denně s jídlem.

Kontraindikace: individuální intolerance na jednotlivé složky produktu. Nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Před použitím se doporučuje konzultovat s lékařem.

Obsah: 40 tablet

Země původu: Rusko

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info