SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

ProstaSabal - pro zdraví prostaty 30 kps

ProstaSabal - pro zdraví prostaty 30 kps

Skladom NOVINKA

Prostasabal Evalar obsahuje v optimálním dávkování extrakt ze Sabal palmy, jakož i bylinné extrakty, které pomáhají zvýšit lokální imunitu, zlepšují krevní oběh a zabraňují hromadění intersticiální tekutiny.

  • Cena: 394,90 Kč

Už ve věku 30-40 let může muž zažít pocit neúplného vyprázdnění močového měchýře, nucení na močení je stále častěji a pozoruje se také oslabení sexuálních funkcí. Tyto příznaky jsou založeny na zvýšení velikosti prostaty v důsledku účinku dihydrotestosteronu na receptory jeho tkáně. Skutečně se v tomto věku u mužů zvyšuje hladina dihydrotestosteronu a hladina testosteronu klesá.

Plody Sabal palmy obsahují látky, které zabraňují tvorbě dihydrotestosteronu z testosteronu, čímž přispívají k normalizaci strukturálního a funkčního stavu prostaty. Extrakt z palmy Sabal je přírodní účinný lék na zdraví prostaty, známý po celém světě.

Prostasabal díky svému vyváženému složení přispívá k:

  • normalizace a udržování funkce prostaty;
  • normalizace močení.

Aktivní složky:

  • Extrakt z palmy Sabal - obsahuje fytosteroly, které podporují zdraví prostaty a mají mírný tonizující účinek na genitourinární systém;
  • Extrakt z Echinacea purpurea - zlepšuje imunitu, protizánětlivá,
  • Extrakt z ginkga biloba - pomáhá normalizovat periferní oběh a zabraňuje hromadění intersticiální tekutiny;
  • Zinek - podílí se na syntéze testosteronu a funkci pohlavních žláz.

Složení: extrakt ze Sabal palmy, kapsle (želatina, barvivo: oxid titaničitý), extrakt z echinacey, mikrokrystalická celulóza (nosič), extrakt z ginkga biloba, oxid zinečnatý, stearát vápenatý a amorfní oxid křemičitý (protispékavé látky).

Způsob použití: Dospělí užívají 1 kapsli denně s jídlem. Doba užívání je nejméně 30 dní.

Kontraindikace: individuální intolerance na jednotlivé složky produktu. Před použitím se doporučuje konzultovat s lékařem.

Obsah: 30 kapslí po 0,2 g

Země původu: Rusko

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info