NS - rakytníková protistresová sůl do koupele

Neuvěřitelně uvolňující koupelová sůl se stane vaší oblíbenou nejen tehdy, pokud máte rádi dlouhé teplé lázně. Je ideální pro lidi, kteří zápasí se stresem a svalovým napětím, je také ideální pro sportovce na regeneraci svalové tkáně. Vyrobena s extrakty z planě rostoucích rostlin z čistých oblastí Sibiře.

Neuvěřitelně uvolňující koupelová sůl se stane vaší oblíbenou nejen tehdy, pokud máte rádi dlouhé teplé lázně. Je ideální pro lidi, kteří zápasí se stresem a svalovým napětím, je také ideální pro sportovce na regeneraci svalové tkáně. Vyrobena s extrakty z divoce rostoucích rostlin z čistých oblastí Sibiře. Sůl nejen relaxuje, ale také dodává tělu množství aminokyselin, minerálů a vitamínů včetně A a K, jakož i vysoce koncentrovaných vitaminů C a E.

• Extrakt z rakytníku řešetlákového se nazývá také sibiřské zlato. Obsahuje množství vitamínů, minerálů, aminokyselin a neuvěřitelně vyživující polyfenoly.
  • Kyselina listová podporuje všechny procesy v těle.
  • Kyseliny Omega 3 a 6 pronikají hluboko do pokožky, posilují její strukturu a zachovávají v ní vlhkost.

Je určena pro všechny typy pokožky. Sůl neobsahuje konzervanty, parabeny a parfém.

Způsob použití: Nechte rozpustit 2 hrsti soli ve vodě s teplotou 36-38 ° C a 10 - 15 minut relaxujte, uvolněte se a načerpejte energii sibiřských bylin.

Složení: Sodium Chloride, Calendula Officinalis Flower, Centaurea Cyanus Flower, Calluna Vulgaris Extract*, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil*, Tilia Cordata Flower Extract*, Geranium Sibiricum Extract WH, Argania Spinosa Kernel Oil *, Flavocetraria Nivalis Extract WH, Pinus Sibirica Seed Oil WH, Panax Ginseng Root Extract*, Centaurea Cyanus Flower Extract*, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract*, Hippophae Rhamnoides Fruit Water WH, Parfum (*) Issued from organic agriculture; (WH) Wild harvested Siberian plants' organic extracts ; (PS) Pinus Sibirica Seed Oil Derivative; (HR) Wild harvested Altaian seabuckthorn oil Derivative

Kontraindikace: individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky produktu.

Objem: 600 g

Země původu: EU