Čaga - 50 tablet

Skladom

Čaga je druh choros - houby, rostoucí hlavně na břízách, zejména v Rusku na Sibiři. Houba je na povrchu černá, na řezu má hnědavé zabarvení.

Houby Čaga jsou přírodním bohatstvím vitamínů a minerálů, čaga obsahuje mj vitamín B5, draslík, vápník, železo a zinek. Jsou velmi bohaté na fytonutrienty, jinak by neměli šanci přežít v drsných povětrnostních podmínkách v jejich přirozeném prostředí, díky kterým jsou schopny posílit a léčit stromy.

Léčivá houba Čaga obsahuje poměrně hodně sterolů, fenolů a také enzymů. Je také bohatým zdrojem vitamínů B, minerálů, flavonů a rostlinných pigmentů. Čaga je také jedním z nejdůležitějších zdrojů kyseliny pantothenové, což je kyselina nezbytná pro správný metabolismus bílkovin, tuků a cukrů v lidském těle, jakož i pro syntézu některých hormonů, rychlejší hojení všech ran a správný průběh procesu uvolňování energie.

Houby Čaga zabraňují únavě, a také výrazně zlepšují kardiovaskulární, zažívací a nervový systém. Působí také proti rakovině - dokážou rozpoznat rakovinné buňky a napadnout je, dokud zdravé zůstávají nezměněny.

účinky:
• výborný podpůrný prostředek při vředové chorobě žaludku a dvanáctníku
• u všech zánětech trávicího ústrojí
• při chronické gastritidě a polypózu žaludku a střev
• při psoriáze, ekzému a jiných kožních problémech
• pozitivně působí na centrální nervový systém
• zklidňuje nervový systém při nespavosti
• pozitivně působí na látkovou výměnu
• zvyšuje odolnost organizmu vůči infekčním chorobám
• při zánětlivých procesech a nádorech hrtanu ve formě inhalace
• symptomatický prostředek při nádorech s různou lokalizací
• při onemocnění jater a sleziny
• ve stomatologii při paradentóze

Složení: MCC (E460), extrakt houby Chaga, bramborový škrob.

Způsob použití: Dospělí užívají 2 tablety 2krát denně před jídlem nebo během jídla. Zapít dostatečným množstvím vody.

Skladujte v suchu, chráněné před slunečním zářením při teplotě do 25 ° C.

Kontraindikace: individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky produktu.

Obsah: 50 tablet po 500 mg