SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

CI - KLIM Bio - menopauza v rovnováze

CI - KLIM Bio - menopauza v rovnováze

Skladom

CI-KLIM BIO pomáhá ženám lépe se vypořádat s nepříjemnými vedlejšími účinky menopauzy, jako jsou návaly horka, pocení, neklid a podrážděnost. Napomáhá ke klidnému a uvolněnému překonání menopauzy.

  • Cena: 294,90 Kč

Hlavním důvodem stárnutí žen je snížení produkce ženských pohlavních hormonů v těle. Hlavním hormonem v mládí žen je estrogen. Od 30 let začíná tělo produkovat stále méně estrogenu. Metabolismus se zpomaluje, obličej a tělo se začínají měnit, stárnout. Pokožka a svaly ztrácejí pružnost, objevují se vrásky a prohlubují se, žena přibírá a postava začíná unikat. Fytoestrogeny, látky nacházející se v rostlinách, jako je Cimicifuga (stříbrná svíčka), které jsou podobné ženským hormonům, mohou být užitečné.

účinky:

✓ pomáhá ženám lépe se vypořádat s nepříjemnými vedlejšími účinky, jako jsou návaly horka, pocení, neklid či podrážděnost;

✓ napomáhá ke klidnému a uvolněnému překonání menopauzy;

✓ snižuje stupeň závažnosti menopauzálního syndromu a zlepšuje duševní či fyzický stav;

✓ napomáhá ke ztrátě nervozity, podrážděnosti a zvyšuje výkonnost.

Složení: Kořen Daurian Cimicifuga a suchý extrakt z oddenku a pomocné látky: želatina, barvivo - oxid titaničitý, protispékavé látky - stearát vápenatý, mikrokrystalická celulóza.

Způsob užívání: 1 tableta 2 krát denně s jídlem. V případě potřeby je dovoleno zvýšit dávku na 2 tablety 2 krát denně. Doba užívání 3 měsíce.

Kontraindikace: individuální intolerance na jednotlivé složky produktu.

Skladování: skladujte při teplotě do 25 ° C.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Udržujte mimo dosah dětí. Pouze pro dospělé. CI-KLIM BIO se nesmí používat jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Obsah: 60 tablet

Země původu: Rusko

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info