SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Šišák bajkalský čaj 30g - kořen

 Šišák bajkalský čaj 30g - kořen

Skladom

Šišák bajkalský je úžasná bylinka, která roste jen v Bajkalské oblasti. Se svým silným protizánětlivým účinkem patří k 50 základním bylinám používaným v tradiční čínské medicíně, ruské medicíně a je populární i v tibetské medicíně. Je 100% přírodní sedativum a antibiotikum.

  • Cena: 89,70 Kč

Šišák dokáže stimulovat imunitní systém, je přírodním anti-histaminikom - alergie, má antialergické účinky, je vhodný k léčbě příznaků senné rýmy.
Má silné antibakteriální a antivirotické účinky, inhibuje i virus HIV, chřipkové viry, Staphilococcus aureus, Corynebacterium diphtheriae, Pseudomonas aeruginosa, Streptococcus pneumoniaea, Neisseria meningitidis, Candida albicans, Ecole a mnoho ďalších.Šišiak má antiseptické účinky, užívá se při infekcích horních dýchacích cest , astmatu, bronchitidě, působí proti zánětům a horúčke.Má ochranné a detoxikační účinky na játra, čistí ji, regeneruje a tím zlepšuje její činnost. Je účinný při problémech s vysokým krevním tlakem, který normalizuje. Látky, které jsou obsaženy v této bylině chrání srdce a srdečně-cévní systém. Odstraňují bušení srdce nervového původu a tlumí srdeční arytmie sedativum při funkčních poruchách nervové soustavy jako jsou nespavost, úzkost, deprese, stres, bolesti hlavy, šumění v hlavě, duševní vyčerpání, nervové zhroucení a pod.Obnovuje imunitní buňky po chemoterapii a ozařování zejména u pacientů s karcinomem plic. Podporuje krvetvorbu, posiluje kostní dřeň a je výborný jako podpůrná léčba při onkologických onemocněních.

účinky:

- přirozeně tlumí alergie
- má silné antivirové a antibakteriální účinky
- chrání, regeneruje a detoxikuje játra
- normalizuje krevní tlak a odstraňuje arytmie
- zlepšuje psychický stav, deprese, upravuje spánek
- vhodný je po chemoterapii a ozařování
- obnovuje imunitu - přírodní antibiotikum, na všechny viry a bekrérie a koků infekce

Aktivní látky: šišák bajkalský kořen

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívat při nesnášenlivosti na jednotlivé složky. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Složení: šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) drcený kořen.

Způsob přípravy: 1 čajovou lžičku (1,5 - 2,0 g) zalijte 1 šálkem (200 ml) horké vody, louhujte 15 - 20 minut, přeceďte, odeberte dospělí ½ poháru dvakrát denně s jídlem. Trvání přijetí je 1 měsíc.

Obsah: 30g

Země původu: RU

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info