SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Mirrolla - lopuchový olej s kopřivou

 Mirrolla - lopuchový olej s kopřivou

Skladom

Olej stimuluje růst vlasů a posiluje vlasové kořínky. Zabraňuje lámavosti suchých a poškozených vlasů a odstraňuje lupy.

  • Cena: 89,70 Kč

Výrobce: Rusko

Lopuchový olej je olej z kořenů lopuchu. Je to nenahraditelný a velmi účinný prostředek pro péči o vlasy, který se používá v lidovém léčitelství od starověku. Lopuchový olej obsahuje přírodní inulin, bílkoviny a esenciální mastné oleje (palmitová a stearová kyselina), třísloviny, minerální soli a vitamíny.

Lopuchový olej zvyšuje kapilární krevní oběh a obnovuje metabolismus v pokožce hlavy, účinně vyživuje a posiluje koreienky vlasů, jejich strukturu a urychluje jejich růst, zastavuje padání vlasů, odstraňuje lupy, svědění a suchost pokožky hlavy, obnovuje slabou a poškozenou strukturu vlasů (po barvení a trvalé). Po jeho použití vlasy houstnou, zvětšují objem a stávají se lesklými.

Lopuchový olej s kopřivou obsahuje výtažky z kořenů lopuchu a kopřivy. Je obohacen o další komplex vitamínů, včetně vitaminu K, karotenoidů, fytoplanktonu a sitosterolu, a co je nejdůležitější - chlorofylu, který působí podobně jako v rostlinách, je důležitým stavebním kamenem a zdrojem živin pro vlasové kořínky a pomáhá zesílit.

Způsob použití: Teplý olej nanést na vlasy a vlasovou pokožku, jemně třít do vlasových kořínků. Udělat zábal s igelitem a ručníkem. Nechat působit 20-30 minut, pak se umýt hlavu běžným způsobem. Opakujte 1-2 krát týdně po době 2-3 měsíců.

Složení: Arctium Lappa Root Extract, Urtica Dioica Leaf Extract.

Kontraindikace: individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky produktu.

Obsah: 100 ml

Země původu: Rusko

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info