SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Divoký čaj - Pískavice řecká. Záruka do 10.1.2021

 Divoký čaj - Pískavice řecká. Záruka do 10.1.2021

Skladom AKCIA

Divoký čaj Pískavice řecká ozdobí váš den jasnou vůní a lehkou ořechovou příchutí s hořkou chutí. Semena pískavice, ostropestřec mariánský a kurkuma jsou harmonickým charakteristickým složením, které dodávají mládí a krásu.

  • Cena: 126 Kč
  • Před slevou: 202,60 Kč
  • Sleva: 76,60 Kč

Svět je plný úžasných tradic a receptů. Zahřívající nápoje z přírodních surovin vznikly dávno před objevením čaje. Naši předkové se speciální tradicí a tvořivostí připravili čajové kompozice z divokých surovin, které mísily širokou škálu ovoce, semen, kořenů a koření. Kombinace byly skutečně magické, protože byly vytvořeny s duší.

Složení: Pískavice řecká (semena), ostropestřec mariánský (semena), kurkuma.

- pískavice řecká - působí na trávení, zejména na podporu zdravé a správné žaludeční a střevní činnosti. Pomáhá také na snížení hladiny krevního cukru, na snížení cholesterolu a při nadměrném bušení srdce. Také pomáhá při onemocněních Respirační, například na bolest v krku či angínu, usnadňuje také vykašlávání
- Čistící ostropestřec mariánský - je bylinka s vysokým obsahem látky Silymarin, jejíž nejdůležitější funkcí je ochrana jaterních buněk. Ostropestřec podporuje zdraví žlučníku a jater, čistí a regeneruje játra. Optimalizuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi, a ovlivňuje i činnost srdce a trávicího systému.
- Antioxidant kurkuma- působí proti zánětům, bolestem kloubů, bakteriím a nadváze. Urychluje odstraňování nepotřebných buněk z organismu, zaceluje jizvy, podporuje imunitu a činnost neuronů.

Neobsahuje žádné konzervační látky, barviva ani aromata.

Způsob použití: 1 čajovou lžičku zalijeme 100 ml vroucí vody.

Země původu: Rusko

Obsah: 90 g 

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info