SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Živokosť (kostival) ochlazující s chondroitinem 125 ml. Záruka do konce října 2021

 Živokosť (kostival) ochlazující s chondroitinem 125 ml. Záruka do konce října 2021

Skladom AKCIA

Balzám Živokosť pomáhá zmírňovat zánět a bolest kloubů, zadní a dolní části zad, svalů a šlach, urychluje regeneraci poškozených tkání po zlomeninách, podvrtnutí, modřinách.

  • Cena: 153,80 Kč
  • Před slevou: 282 Kč
  • Sleva: 128,20 Kč

Balzám obsahuje extrakty léčivých bylin jako jsou kostival, pepř, šipky, lopuch, zlatý vous, zábělníku bahenní, mravenčí líh, mumio a chondroitin sulfát.

Chondroitin - hlavní podstata synoviální tekutiny - se podílí na výstavbě chrupavky, maziva kloubního povrchu, má stimulační účinek na regeneraci tkáně chrupavky.Badyagi extrakt snižuje otoky a podporuje ústup modřin.

Glukosamin je zapojen do tvorby chrupavky, šlach, kloubní tekutiny, pojivové tkáně kůže. S pomocí balzámu je výhodné zvýšit pružnost kloubní chrupavky po poraněních, chrání před zatížením.

Chondroitin sulfát je specifická unikátní složka chrupavky. Kromě úlohy nenahraditelného materiálu pro výstavbu a obnovu chrupavek, chrání chondroitin tkáně chrupavky a kolagen před zničením.

Kostivalový extrakt poskytuje intenzivní analgetický, protizánětlivý a přírodní regenerační efekt.

Přírodní esenciální oleje z jalovce, hřebíčku, eukalyptu, rozmarýnu a kayeputa mají protizánětlivý účinek, zvyšují lokální imunitní systém a urychlují regeneraci kožních buněk, zlepšují krevní obeh.Balzam obsahuje extrakty léčivých bylin jako jsou kostival, šipky, lopuch, šišák, zlatý vous, zábělníku brčálově, mravenčí líh, mumio a chondroitin sulfát.

Použití:

-jako masážní krém při bolestech kloubů, po úrazech (zlomeniny, výrony, natažené svaly a šlachy)
-na regeneraci a rychle obnovuje funkčnost
-proti zánětlivé účinky
-proti otokům, zlepšuje prokrvení a výživu
-Posiluje kosti, zpevňuje vaziva a chrupavky
-odvádza soli.

Způsob použití: Nanášíme na bolestivé místo 3 - 5 minut 2 - 3 krát denně. Doporučené trvání masážní kúry: 3-5 týdnů.

Ingredients: water,cetearyl alcohol, ceteareth-20,sunflower oil, propylene glycol,glycerin, potassium, cetyl phosphate, glyceryl stearate, vaseline oil, dimethicone, cyclopentasiloxane, cyclohexasiloxane, chondroitin sulfate,glucosamine sulfate, horsetail extract, oil extracts of briar, burdock, skullcap, basketplant,comarum, propylene glycol extract of comfrey,  tea tree essential oil,D-panthenol,  formic alcohol,amberat, N-(4-nitro-2-phenoxyphenyl) methanesulfonamide, tetrabutylhydroquinone, citric acid, perfume composition, phenoxyethanol, ethylhexylglycerol, sugar color dye, citronellol,  limonene,geraniol,  hexyl cinnamal, butylphenyl, methylpropional, 3-cyclohexene carboxaldehyde. 

Země původu: Rusko

Objem: 125 ml

 

Alternativní produkty

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info