SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Živokosť (kostival) přehřívající s chondroitinem 125 ml

 Živokosť (kostival) přehřívající s chondroitinem 125 ml

Skladom

Balzám Živokosť pomáhá zmírňovat zánět a bolest kloubů, zadní a dolní části zad, svalů a šlach, urychluje regeneraci poškozených tkání po zlomeninách, podvrtnutí, modřinách.

  • Cena: 338,40 Kč s DPH

Balzám obsahuje extrakty léčivých bylin jako jsou kostival, pepř, šipky, lopuch, zlatý vous, zábělníku bahenní, mravenčí líh, mumio a chondroitin sulfát.

Balzám Živokosť pomáhá zmírňovat zánět a bolest kloubů, zadní a dolní části zad, svalů a šlach, urychluje regeneraci poškozených tkání po zlomeninách, podvrtnutí, modřinách. Chondroitin - hlavní podstata synoviální tekutiny - se podílí na výstavbě chrupavky, maziva kloubního povrchu, má stimulační účinek na regeneraci tkáně chrupavky.Badyagi extrakt snižuje otoky a podporuje ústup modřin.

Glukosamin je zapojen do tvorby chrupavky, šlach, kloubní tekutiny, pojivové tkáně kůže. S pomocí balzámu je výhodné zvýšit pružnost kloubní chrupavky po poraněních, chrání před zatížením.

Chondroitin sulfát je specifická unikátní složka chrupavky. Kromě úlohy nenahraditelného materiálu pro výstavbu a obnovu chrupavek, chrání chondroitin tkáně chrupavky a kolagen před zničením.

Kostivalový extrakt poskytuje intenzivní analgetický, protizánětlivý a přírodní regenerační efekt.

Přírodní esenciální oleje z jalovce, hřebíčku, eukalyptu, rozmarýnu a kayeputa mají protizánětlivý účinek, zvyšují lokální imunitní systém a urychlují regeneraci kožních buněk, zlepšují krevní obeh.Balzam obsahuje extrakty léčivých bylin jako jsou kostival, šipky, lopuch, šišák, zlatý vous, zábělníku brčálově, mravenčí líh, mumio a chondroitin sulfát.

Použití:

-jako masážní krém při bolestech kloubů, po úrazech (zlomeniny, výrony, natažené svaly a šlachy)
-na regeneraci a rychle obnovuje funkčnost
-proti zánětlivé účinky
-proti otokům, zlepšuje prokrvení a výživu
-Posiluje kosti, zpevňuje vaziva a chrupavky
-odvádza soli.

Způsob použití: Nanášíme na bolestivé místo 3 - 5 minut 2 - 3 krát denně. Doporučené trvání masážní kúry: 3-5 týdnů.

Ingredients: water, cetearyl alcohol, ceteareth-20, sunflower oil, propylene glycol, glycerin, potassium cetylphosphate, glyceryl stearate, vaseline oil, dimethicone, cyclopentasiloxane, cyclohexysiloxane, chondroitin sulfate, glucosamine sulfate, horsetail extract, oil extract of pepper, briar, burdock, skullcap, basketplant, comarum, propylene glycol extract of comfrey, tea tree essential oil, D-panthenol, formic alcohol, amberat, N-(4-nitro-2-phenoxyphenyl)-methanesulfonamide, tetrabutylhydroquinone, citric acid, perfume composition, phenoxyethanol, ethylhexylglycerol, sugar color dye, citronellol, limonene, geraniol, hexyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, linalool, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxyldehyde.

Země původu: Rusko

Obsah: 125 ml

Alternativní produkty

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info