SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Ivan čaj 50 g - RU

Ivan čaj 50 g - RU

Skladom

Ivan čaj je tradiční slovanský nápoj.

  • Cena: 125,60 Kč

Ze sušených listů vrbovky úzkolisté lze připravit čaj, který se kromě jiných míst pije hojně v oblasti Ruska a Kavkazu. V tomto regionu je znám pod různými názvy, a to jak čaj Ivanov, kaporský, koptský, Kurilský či koptický, a svého času se jednalo o nejoblíbenější čaj v Rusku. Listy a pupeny se sbírají ručně.

Vrbovka úzkolistá odstraňuje pocit psychického napětí, úzkosti a tísně, snižuje psychicky způsobené bolesti hlavy, působí proti nespavosti a má protizánětlivý účinek a chrání sliznice, především sliznice trávicího ústrojí. Příznivý vliv má také při průjmových infekčních chorobách. Je velmi účinná a osvědčená při problémech s prostatou, ledvinami a močovým měchýřem. S ohledem na obsah látek hormonální povahy pomáhá při problémech souvisejících s klimakteriem. Nejenže se může užívat i dlouhodobě, ale delší doba užívání má i trvalejší léčivé účinky. Severoamerický indiáni používali mízu z vrbovky při ošetření ran, protože věřil, že má protizánětlivé účinky. Výborný při nespavosti.

Složení: listy vrbovky úzkolisté, fermentované

Návod k použití: 1 čajovou lžičku čaje zalijte 80 ° C vodou do 0,3 litrového poháru. Nechat odstát 5-10 minutách a až potom pít. 1 lžičku čaje lze použít až na 4 krát.

Skladování: na suchém a tmavém místě.

Země původu: Rusko

Hmotnost: 50g

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info