SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Šišák bajkalský (kořen) dražé 50g.

Šišák bajkalský (kořen) dražé 50g.

Skladom

Šišák bajkalský je úžasná bylinka, která roste jen v Bajkalské oblasti. Se svým silným protizánětlivým účinkem patří k 50 základním bylinám používaným v tradiční čínské medicíně a je populární i v tibetské medicíně. Je 100% přírodní sedativum.

  • Cena: 307,70 Kč

Šišák dokáže stimulovat imunitní systém, je přírodním anti-histaminikom, má antialergické účinky, je vhodný k léčbě příznaků senné rýmy.
Má silné antibakteriální a antivirotické účinky, inhibuje i virus HIV, chřipkové viry, Staphilococcus aureus, Corynebacterium diphtheriae, Pseudomonas aeruginosa, Streptococcus pneumoniaea, Neisseria meningitidis, Candida albicans a mnoho ďalších.Šišiak má antiseptické účinky, užívá se při infekcích horních dýchacích cest, astmatu , bronchitidě, působí proti zánětům a horúčke.Má ochranné účinky na játra, čistí ji, regeneruje a tím zlepšuje její činnost. Je účinný při problémech s krevním tlakem, který normalizuje. Látky, které jsou obsaženy v této bylině chrání srdce a srdečně-cévní systém. Odstraňují bušení srdce nervového původu a tlumí srdeční arytmie sedativum při funkčních poruchách nervové soustavy jako jsou nespavost, úzkost, deprese, stres, bolesti hlavy, šumění v hlavě, duševní vyčerpání, nervové zhroucení a pod.Obnovuje imunitní buňky po chemoterapii a ozařování zejména u pacientů s karcinomem plic. Podporuje krvetvorbu, posiluje kostní dřeň a je výborný jako podpůrná léčba při onkologických onemocněních.

účinky:přirozeně tlumí alergie
má silné antivirové a antibakteriální účinky
chrání a regeneruje játra
normalizuje krevní tlak a odstraňuje arytmie
zlepšuje psychický stav, deprese, upravuje spánek
vhodný je po chemoterapii a ozařování
obnovuje imunitu

Aktivní látky:šišák bajkalský kořen

Doporučené dávkování:6 dražé 3 x za den, nejlépe spolu s jídlem, zapít vodou. Doporučená doba užívání: 1 měsíc.

Upozornění:Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívat při nesnášenlivosti na jednotlivé složky. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
Doplněk stravy.

balení:50 g (1 dražé 0,3 g)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info