SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

ECO LAB - šumivá koupelová koule - přírodní perla - Bílý lotosový květ 220g

ECO LAB - šumivá koupelová koule - přírodní perla - Bílý lotosový květ 220g

VYPREDANÉ

Přírodní šumivá koupelová koule - přírodní perla - obsahuje více než 98,2% přísad přírodního původu.Přírodní aromatické oleje obsažené v nich dodávají koupeli vůni a terapeutické vlastnosti. Lázeň se stává relaxací.

Aktivní složky:

soda- se používá hlavně jako regulátor hodnoty pH, ale také jako změkčovač vody, ve formě koule vytváří krátkodobý efekt vířivého koupele. Vzhledem k její schopnost neutralizace kyselin může být užitečná v léčbě zapaření, zarudnutí a jiných dermatologických problémů dětí, nosících pleny.
Organický olej z hroznových semen- nádherně hydratuje, tóny, zlepšuje elasticitu pokožky.
Bílý lotosový olej- zklidňuje citlivou pokožku, reguluje metabolismus v kožních buňkách, napíná póry, čistí, zlepšuje vzhled pokožky.
Eextrakt z palmarózy- díky své vlastnosti obnovení rovnováhy je dokonale vhodná pro péči o pleť s různými onemocněními, jak mastnou, tak i suchou pokožkou. Reguluje sekreci kožního mazu, hydratuje suchou pleť.

Návod k použití:vložte kouli do koupele při teplotě vody 37-38 ° C, počkejte do úplného rozpuštění a Koupejte se po dobu 10 - 15 minut.

Složky INCI:Bikarbonát sodný, kyselina citronová, organický olej z Vitis Vinifera (organický olej z hroznových semen), močovina, Nelumbo olej (lotosový olej)), Aqua, Cymbopogon Martini extrakt (extrakt zázvoru citrónové trávy - palmarosy) parfémový olej (aromatický olej), CI19140 , slída

čistá hmotnost220 g
Země původu:Rusko

 

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info