SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

EO LAB - šumivá koupelová koule - přírodní perla - Mučenka 220g. Záruka do 30.4.2021

EO LAB - šumivá koupelová koule - přírodní perla - Mučenka 220g. Záruka do 30.4.2021

Skladom

Přírodní šumivá koupelová koule - přírodní perla - obsahuje více než 98,2% přísad přírodního původu.Přírodní aromatické oleje obsažené v nich dodávají koupeli vůni a terapeutické vlastnosti. Lázeň se stává relaxací.

  • Cena: 74,40 Kč
  • Před slevou: 89,70 Kč
  • Sleva: 15,40 Kč

Aktivní složky:

soda- se používá hlavně jako regulátor hodnoty pH, ale také jako změkčovač vody, ve formě koule vytváří krátkodobý efekt vířivého koupele. Vzhledem k její schopnost neutralizace kyselin může být užitečná v léčbě zapaření, zarudnutí a jiných dermatologických problémů dětí, nosících pleny.
mučenka- se používá se v kadidlo s uklidňujícími, vyvažujícími účinky, hydratuje a osvěžuje pokožku.
Organický olej z hroznových semen- nádherně hydratuje a zlepšuje elasticitu pokožky.
irisová olej- používaný v kosmetice jako protizánětlivý prostředek, který působí proti vypadávání akné. Díky isoflavony aktivuje tvorbu kolagenu a elastinu. Podporuje udržování vlhkosti v kožních buňkách.

Návod k použití:vložte kouli do koupele při teplotě vody 37-38 ° C, počkejte do úplného rozpuštění a Koupejte se po dobu 10 - 15 minut.

Složení INCI:Kyselý uhličitan sodný, kyselina citronová, organické Vitis vinifera olej (organický olej z hroznových jader), aqua, mučenky extrakt (Passiflora - Marvel), močovina, Iris olej (olej z duhovky) parfémový olej (aromatický olej), CI73360, slída

Čistá hmotnost:220 g
Země původu:Rusko

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info