SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

ECO LAB - šumivá koule do koupele - bylinná bomba - Heřmánek 220g

ECO LAB - šumivá koule do koupele - bylinná bomba - Heřmánek 220g

VYPREDANÉ

Přírodní šumivá koupelová koule - bylinná - obsahuje více než 98,2% přísad přírodního původu.Přírodní aromatické oleje obsažené v nich dodávají koupeli vůni a terapeutické vlastnosti. Lázeň se stává relaxací.

Aktývne složky - jedlá soda, organický mandlový olej, heřmánkový olej, bazalka extrakt, šalvěj olej.

Aktivní složky:
sodase používá hlavně jako regulátor hodnoty pH, ale také jako změkčovač vody, ve formě koule vytváří krátkodobý efekt vířivého koupele. Vzhledem k její schopnost neutralizace kyselin může být užitečná v léčbě zapaření, zarudnutí a jiných dermatologických problémů dětí, nosících pleny.
Organický sladký mandlový olej- obsahuje kyselinu olejovou, kyselinu linolovou, kyselinu palmitovou, kyselinu stearovou, vitamíny A, B1, B2, B6, D a E, minerální sloučeniny. Snadno a rychle proniká do pokožky a nezanechává mastnou vrstvu. Má výborné vlastnosti změkčování a výživy pokožky a vlasů. Obsahuje velké množství kyseliny olejové a kyseliny linolové, které změkčují pokožku a posilují lipidovou ochrannou bariéru pokožky. Vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé kůže. Mandlový olej je lehký a rychle se absorbuje aniž by opustil olejovou vrstvu.
kokosové květiny- pomáhají odstraňovat záněty, rány a vředy. Zmírňuje podráždění, suchou pokožku.
bazalkový olej- zklidňuje pokožku, zklidňuje podráždění, osvěžuje. Obsahuje ferment (katalázu), který chrání pokožku před volnými radikály, což umožňuje oddálit příznaky stárnutí pokožky.
Salvia extrakt- zabraňuje vzniku podráždění a zánětu. Má uklidňující účinky, zlepšuje stav pokožky, je zvláště účinný pro mastnou a normální pleť
heřmánkový olej- má utišující účinek, změkčuje, hydratuje, ideální pro citlivou pokožku.

Návod k použití:vložte kouli do koupele při teplotě vody 37-38 ° C, počkejte do úplného rozpuštění a Koupejte se po dobu 10 - 15 minut.

Složení INCI:Kyselý uhličitan sodný, kyselina citronová, organické Prunus Amygdalus olej (organický olej ze sladkých mandlí), heřmánek pravý květ (heřmánkový květ) Ocimum basilicum olej (olej z bazalky), Aqua Salvia Extract (extrakt z šalvěje) parfémového oleje (aromatický olej).

Čistá hmotnost:220 g
Země původu:Rusko

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info