SŮL Starověký MOŘÍ DO KOUPELE - proti kašli a CHŘIPCE 600 gr

VYPREDANÉ

Výrobce: Rusko

SŮL Starověký MOŘÍ DO KOUPELE - proti kašli a CHŘIPCE 600 gr

Sůl "z dávných moří" s hořčičným práškem - se používá při nachlazení, podchlazení, fyzické zátěži, infekčních a respiračních chorobách. Aktivní složky soli rozpuštěné ve vodě pronikají do hlubších vrstev kůže, čímž se zlepšuje imunita, prokrvení, detox těla a uvolnění. Hořčice krásně prohřívá tělo a uvolňuje a zároveň detoxikuje a tím se tělo zbavuje virů a infekcí.

Způsob použití: 10dkg - 20dkg soli nasypeme do vody 36 - 37 ° C. Poleze si ve vaně 15 - 20 minut. Opakujeme dle potřeby,
Upozornění: Nepoužívejte při individuální nesnášenlivosti jednotlivých složek přípravku.

Obsah: 600g