SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Tygří oko Orto Stop - krém na patní ostruhy

Tygří oko Orto Stop - krém na patní ostruhy

Skladom

Krém je výborný na snížení bolesti při chůzi při problémech patní ostruhy. Patní kost je nejvíce zatěžována a bolestivá při chůzi.

  • Cena: 192,30 Kč

V případě, že se tělo nemůže vyrovnat s takovým dlouhodobým zatížením šlach, na patní kosti vzniká kostní výrůstek nazývanýpätná ostruha. Proces začíná zánětem pojivové tkáně v okolí paty a dlouhodobý neléčený zánět způsobuje ukládání vápenatých solí v patě. Bolest bývá velmi silná v oblasti paty a hlavně při chůzi a stání. Bolest je tak intenzivní, že člověk je nucen chodit po špičkách a bojí sadošliapnúť na paty. Krém je určen ke snížení bolesti při chůzi, pomáhá při zánětu, zlepšuje prokrvení tkání a jemně prehrieva.Obsahuje přírodní éterické oleje a bylinné extrakty, které mají silný antibakteriální a protizánětlivý účinek.

• snižuje zánět Hlane počáteční fázi tvorby patní ostruhy
• snižuje bolesti, odstraňuje nepříjemnou bolest při chůzi
• prohřívá, zvyšuje průtok krve do tkání chodidla
• může být použit ve spojení se speciálními ortopedickými vložkami a zvyšuje účinek

Způsob použití: krém jemně vmasírujeme na postižená místa dokud se krém nevstřebá. Pro silnější účinek si nohy nejdříve vymočíme ve slaném kúpeli.Krém nanášíme minimálně 2x denně ráno a večer.Dobré výsledky se dosahují používáním krému v kombinaci se speciálními ortopedickými vložkami.Nepoužívame při přecitlivělosti na jednotlivé složky krému. Skladujeme na suchém a tmavém místě.

Složení: Aqua, Glycerol, EmulsionWax, GlycerylStearate, ArctiumLappa L. oil, Castoroil, Equisetumarvenseextract, Armaraciarusticanaextract, CetearylAlcohol, Ceteareth-20, methylparaben, Propylparaben, DiazolidinylUrea, Propilenglycol, SalixalbaL.extract, Glucosaminesulfate, HidrolizedCollagen, camphora, taxifolin, Rosmarinusofficinalisoil, Citrus limonoil.

Obsah: 75g
Země původu: RU

 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info