SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Mouka ze semen tykve 200g.

Mouka ze semen tykve 200g.

VYPREDANÉ

Dýňová mouka obsahuje přírodní komplex bílkovin, tuků, vitamínů, stopové prvky v kombinaci s cenným obsahem vlákniny.

Vláknina na sebe váže a odstraňuje přebytek žlučových kyselin a podporuje správnou činnost střevní mikroflóry. Startuje proces látkové výměny v těle čímž se výrazně snižuje riziko rozvoje obezity. Stejně je výborná pro správnou činnost ledvin, prostaty, podporuje ženské pohlavní orgány a vyživuje pleť, vlasy a nehty.

Dýňová mouka je bohatá na:
- vlákninu, přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu a cukru v krvi, regulaci tělesné hmotnosti, odstranění toxinů, k normalizaci trávicího traktu, zejména odstranění nadměrné tvorbě plynu a perstaliku střev.
- zinek podporuje vstřebávání bílkovin, tuků, sacharidů. Podporuje imunitu a tok bioenergetických procesů. Zinek hraje důležitou roli při zajišťování ochrany zdraví lidí, pomáhá předcházet problémům s prostatou. Je důležitá pro normální fungování reprodukčnýchorgánov. V kombinaci s vitamíny a aminokyseliny, zinek je zvláště užitečný pro udržení zdraví kůže, kostí, nehtů a vlasů;
-vitamin (A, E, F, vitamíny PP, P, B);
- minerály, které hrají důležitou roli při syntéze bílkovin, tuků, sacharidů a regulaci vody
chlorofyl - antioxidant, který chrání tělo před předčasným stárnutím a volnými radikály. Kromě toho, chlorofyl zlepšuje transport kyslíku do buněk a zvyšuje imunitu.

Způsob použití: 1 čajová lyžička1-3 x denně půl hodinku před jídlem a zapít teplou převařenou vodou. Trvání kúry 1-2 měsíce. Můžeme přidat mouku do různých jídel: salátů, polévek, koláčů, palačinek a ranních obilninových kaší.

Složení: dýňová semínka umleté. Neobsahuje konzervační látky, barviva a aromata.
Nutriční hodnoty na 100g: bílkoviny - 50,0 g, tuky - 10,0 g,uhľohydráty - 26,0 g
Energetická hodnota 100 g: 390 kcal / 1630 kJ

Země původu: RU
Obsah: 200g

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info