SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Altajská lněná kaše - zdraví z Altaje 200 g.

Altajská lněná kaše - zdraví z Altaje 200 g.

VYPREDANÉ

Altajská lněná kaše s lněnou moučkou je 100% bio přírodní produkt pro zdravé a vyvážené snídaně pro všechny věkové kategorie.

Kaše obsahuje důležité vitamíny, minerály, omega-3 a omega-6 polynenasycené mastné kyseliny. Napomáhá správnému fungování žaludku a střev. Vysoký obsah vlákniny v lněné kaše normalizuje žaludek a střeva. Celulóza je přírodní sorbent - váže a odstraňuje těžké kovy a toxiny z těla. Len je cenným zdrojem rostlinných bílkovin. Bohatý na esenciální aminokyseliny, které napomáhají tělu normálně fungovat, lněný protein je snadno stravitelný, zlepšení stav pokožky a svalů. Lněná semínka jsou obzvláště bohaté na draslík, nezbytný pro normální fungování srdce, selen, který se nazývá prvek dlouhověkosti, protože to je silný antioxidant. Pravidelné používání lněné kaše "specialista" má blahodárné účinky na pravidelné vylučování, čistí střeva, kardiovaskulární, nervový a hormonální systém, obnovuje metabolismus a přirozeně pomáhá normalizovat hmotnost. Zdraví z Altaje!
Způsob použití: Zalijte kaši teplým mlékem nebo vodou.
Složení: Vločky z pohanky a žita, lněná mouka, lněné semínko, mrkev, cibule, sůl, kopr, petržel.
Nutriční hodnota 100 g výrobku: bílkoviny - 12 g, tuk - 10 gramů sacharidy - 46g. Energetická hodnota 100 g: 322 kcal / 1.346 kJ.
Obsah: 200 g.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info