SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Šípkový olej 100% 200 ml.

Šípkový olej 100% 200 ml.

VYPREDANÉ

Šipky obsahují velké množství nenasycených mastných kyselin, betakaroten, omega 6 kyselina linolová, omega 3 alfa-linoleovou kyselinu, vitamín A, E, C, K, PP, B1, B2, vápník, železo, hořčík.

Šípkový olej pochází z rostliny Rosa canina, která roste v oblastech Ruska, Kavkazu a některých částech Střední Asie. Šípkový olej disponuje významnými regeneračními a hydratačními účinky. Je bohatý na antioxidanty, vitaminy A, C a E, které chrání pokožku před škodlivými volnými radikály a zpomalují proces stárnutí. Vitamín C podporuje tvorbu kolagenu, vitamín E pleť zase hydratuje. Několik druhy prospěšných mastných kyselin jsou důležité pro stavbu kožních buněk. Je použitelný nejen pro pleť a tělo, ale i vlasy. Pravidelné používání šípkového oleje se doporučuje při psoriáze, ekzémech i proleženinách. Pomůže i při drobných jizvičky, popáleninách, stařeckých skvrnách, strií, zánět dásní. Kromě toho šípkový olej chrání pokožku před škodlivým slunečním zářením. Kromě celého spektra pozitivních externalit je možné užívat šípkový olej i vnitřně. Osvědčil se zejména jako pomocník při odstraňování žlučníkových kamenů. Je celkově prospěšný nejen pro žlučník, játra, ale i ledviny. Díky vysokému obsahu železa je bojovníkem proti anémii. Zastoupeny nenasycené mastné kyseliny prospívají kardiovaskulárnímu systému. Šípkový olej je prostředkem posílení celkové obranyschopnosti organismu, proto se doporučuje užívat v období stresu a psychického vypětí.
Dávkování: 1 čajová lžička 2-3x denně pro přímou konzumaci nebo do tepelně neupravovaných pokrmů. Olej není vyroben z geneticky modifikovaných rostlin.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte jako náhradu za pestrou stravu. Případný zákal na dně není na závadu. Tento výrobek podstoupil radiologickou kontrolu. Za studena lisovaný, první lis.

Skladování: Skladujte temnu při pokojové teplotě. Po otevření skladovat v chladničce. doplněk stravy
Obsah: 200ml
Země původu: Ukrajina

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info