SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

BA Medové mýdlo na tělo a ruce 500 ml.

BA Medové mýdlo na tělo a ruce 500 ml.

Skladom

Medové mydlo obsahuje organické zložky a extrakty zo 17 sibírskych bylín zbierané z ekologicky čistých oblastí Altaja, ktoré pokožku hydratujú, upokojujú pokožku.

  • Cena: 97,40 Kč

Za dávných časů a v lidové kultuře používala v voda z rozmrzlého sněhu nebo ledu: do chalupy se přinesla velká nádoba sněhu nebo ledu a čekalo se kým rozmrzne ... pak se tato voda použila na ozdravování. Medové mýdlo babičky Agáty je vyrobeno z zmrzlé vody, s přidáním Altajská medu, lněným olejem a výtažek z měsíčku lékařského. Mýdlo jíme čistí pokožku, ošetřuje a vyživuje.

Olej z bílého lnu má pozitivní vliv na zdraví vlasů a pokožky. Posiluje ochrannou funkci kůže. Vhodný i pro lidi s kožními problémy. Altajský med má bakteriostatické, protizánětlivé účinky. Je to přírodní antibiotikum, zklidňuje pokožku. Calendula má protizánětlivé, dezizinfekčné a stahující účinky.
Použití: Malé množství mýdla naneste na kůžičku, napěňte a omyjte teplou vodou.

Složení INCI: Agua with Infusions of: Linum usitatissimum Seed Oil, Mel, Verbena Officinalis Extract, Lamium Album Extrct, Erodium Cicutarium Extract, Polygonatum odoratum Extract, Rubus saxatilis Extract, Rhodiola Rosea Root Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Saponaria Officinalis Extract, Atragene sibirica Extract, Pedicularis uralensis Extract, Solidago Dahurica Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Artemisia Mongolica Extract, Scutellaria baicalensis Extract, Inula Helenium Extract Helichrysum Arenarium Extract, Rhododendron Duricum Extract, Silene Jenissensis Wild Extract; Magnesium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl betainu, Cocamide DEA, Calendula Officinalis Flower Extract, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Citric Acid

Objem: 500 ml
Země původu: Estonia

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info