SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Extrakt houby shitake 80 tbl.

Extrakt houby shitake 80 tbl.

VYPREDANÉ

Houba Shitake 80tbl.Úžasná houba shitake je jedinečná v tom, že si hravě dokáže poradit s viry různého druhu, proto jí právem svědčí i název virový zabiják.

Nebezpečné mikroby před ním ustupují. Má protinádorovou schopnost a výrazně zlepšuje zdraví a imunitní systém. Je hoj přirozeným zdrojem vitaminu B1 (thiamin), B2 (riboflavin), B3 (niacin) a vitaminu D. Obsahuje také esenciální aminokyseliny. Sušené plodnice shitake mají vysoký obsah draslíku, železa a fosforu. Tato houba obsahuje 18 druhů aminokyselin, zinek, a je bohatá na vitamíny a D (více než v rybí tuk). To je důležité zejména pro vegetariány, které je vždy bolestně chybí vitamín D. Houby bohatší na aminokyseliny než sojových bobů, fazole, kaštany nebo kukurice.Huby shiitake také zvyšuje sexuální touhu: Lentinan (Lentinan) obsažený v houbě, stimuluje endorfiny štěstí, podporuje štítnou žlázu, produkuje hormony a hormon nadledvinek, který je nutností pro šťastný sexuální život.
Upozornění: Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada stravy.
Používání: 1 tabletu 3x denně mezi jídly nebo jíst jídla během léčby: doporučuje užívat 1 až 2 měsíce 2-3 kúry ročně.
Složení: Shitake houba extrakt - 0,15 g kyseliny askorbové (vit.S) - 0,01 g
Obsah: 80tbl

Viz video blob: https://www.youtube.com/c272aa5e-af17-4ccd-81b7-1797fc21b833

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info