Gotu Kola 40 tbl

VYPREDANÉ

Gotu Kola je známá v Číně jako rostlina dlouhověkosti. V Indii, to je považováno za jeden z nejvíce omlazující rostlin

Ve východní medicíně se používá tisíce let a Číňané ji považují za zázračný elixír mládí. Gotu Kola je bylinou mistrů jógy. Gotu - Kola patří do malé skupiny rostlin, pro posílení regeneraci mozkových buněk a zabraňuje stárnutí. To se nazývá "potrava pro mozek". Zlepšuje krevní oběh v mozku a zajišťuje optimální množství kyslíku, a tím posiluje mentální kapacity a zrychluje myšlenkové procesy, zlepšuje paměť, zvyšuje potenci, zmírňuje migrénu. Pomáhá při Parkinsonově a Alcajmeraóvej chorobě. To zmírňuje příznaky ztráty paměti a pomáhat v období rekonvalescence. Gotu Kola je také účinná v boji proti křečím v rukou a nohou, způsobené ischemickou chorobou srdeční, zmírňuje deprese a neurotické stavy. Zlepšuje metabolismus, koncentraci, duševní a fyzickou čilost.

účinky
• zlepšuje a obnovuje metabolismus mozku a vyživuje nervové buňky,
• zvyšuje duševní aktivitu a fyzickou kondici,
• zlepšuje krevní oběh
• odstraňuje hučení v uších, migrény
• snižuje příznaky stresu a psychické únavy, deprese
• pomáhá na křečové žíly.
SLOŽENÍ: extrakt Gotu Kola 0,2 g (Hydrocotile asiatica), kyselina askorbová 0,03 g, laktóza 0,0175, stearan vápenatý 0,0025.
POUŽITÍ: 1 tableta denně s jídlem. Léčba 1 měsíc, je vhodné opakovat 2-3 krát ročně.
Upozornění: Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada stravy.
Balení: 40tbl