SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Extrakt houby MAITAKE 80 tbl.

Extrakt houby MAITAKE 80 tbl.

VYPREDANÉ

Extrakt houby MAITAKEHuba Maitake (také nazývána jako "tančící houba") je houba, která se v tradiční čínské medicíně používá ke zvýšení celkové obranyschopnosti organismu.

Vlastnosti těchto hub jsou spojeny s biologickou aktivitou zvláštních molekulárních struktur beta-glukanu, které jsou schopny zvyšovat aktivitu lymfocytů. Maitake taktéž obsahuje velké množství vitamínů (např. B2, D2, niaicn, a další antioxidanty. Klinické studie v USA a Japonsku dokázali, že polysacharid grifolan který se v Maitake nachází je vysoce účinný nejen proti rakovině prsu ale i plic, jater, prostaty, a mozku. Houba Maitake a účinné látky v ní mají dále schopnost regulovat krevní tlak, snižovat krevní cukr, chronického únavového syndromu, chronické a cholesterol a pozitivně ovlivňovat kontrolu obezity.
Účinky: potíže s prostatou, únava, na posílení energetického systému, při snížené obranyschopnosti organismu, redukční dietě, nespavosti, podrážděnosti a duševní vyčerpanosti, přispívá k normalizaci látkové výměny. Podporuje krvetvorbu, snižuje hladinu cholesterolu v krvi a udržuje optimální hladinu cukru v krvi. Také velmi dobře odstraňuje příznaky civilizační potíže, aktivace samoozdravný procesů, bezlepkové dietě,
Složení: extrakt houby Maitake 150mg; kyselina askorbová 100m g; přídavné látky 0,09g: bramborový škrob, mikrokrystalická celulóza, laktóza, stearan vápníku.
Dávkování: 1 tableta 3x denně mezi jídlem nebo při jídle.
Upozornění: Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada stravy. doplněk stravy
Balení: 80 tablet

Viz video blob: https: //www.youtube.com/c272aa5e-af17-4ccd-81b7-1797fc21b833

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info